.
2019
World kataloogi tooteid ja lisaseadmed professionaalsed juuksuridThanks
for your vote 👍

X


SYNERGICARE-INSTANT SMOOTH
SYNERGICARE-INSTANT SMOOTH - ITELY - Hooldamine - juuksur

Rate this product:


1 click

SYNERGICARE-INSTANT SMOOTH
ITELY - Hooldamine - juuksur


särisev juuksed ravi

Itely laborite töötanud särisev ja mässumeelne juuste hooldamiseks selleks spetsiaalselt ettenähtud eksklusiivne ravi. Esimeselt kuvatakse tulemused: juuksed rohkem distsiplineeritud "kompaktne ja lihtne kammida. INSTANT SILE on saada siidise karvaga heaolu rituaal on täiesti sile ja erakordselt. Toodete SYNERGICARE INSTANT SILE tunnistada, see ei saa olla täiuslik harmoonia looduse ja tehnoloogia on kõik rangelt Sles vaba. Naatriumlaurüülsulfaat on pesuaine, mis sageli põhjustab ärritust "vähendab peanaha šampoon agressiivsus ja juustele austades oma loomulikku ilu. Kõik kollektsiooni SYNERGICARE on "tõepoolest" pindaktiivse aine süsteem väga kerged ja naha ühilduv. Nr parabeenide ja formaldehüüdi "INSTANT SILE tagab turvalisema kasutamise" nendele, kes on õrn nahk. Viimase põlvkonna naha täiteaine säilitusainete kasutamisest, madala mõju vähendab soovimatuid nahareaktsioonid nagu sügelus on ärritust ja punetust. Kõik SYNERGICARE tooted on Sünteetilised värvid: toote värv on segamist selle looduslike toimeainete ilma muud värvid. Lõpuks kõik tooted on dermatoloogiliselt testitud ja kinni lõpptarbija.

SILENDAV Å AMPOON
Sulfaadi vaba šampoon erilist särisev ja rahutud. Oma rikkaliku valem teeb õrn puhastus meetmeid "austab aitavad säilitadada film, mis wrapid juukseid ja eksklusiivne aktiivainete annab juuksed paremini hüdratsiooni ja combability.
pakend: x 250 ja 1000 ml.
.
SILENDAV MASK
Nutri-silumiseks ravi särisev ja mässumeelne. Väga rikas kehamähis kliimaseadmed ained mähkima kapillaaride kiudaineid niisutav ja taaselustada. Hõlbustab kontrolliva särisema, jättes juuksed pehmeks ja väga kuulekas kortsu. Oma hagi kaitseb elemendid ja niiskust andes hämmastav sära. Karvad korrastatakse täiesti pehme "light" ja erakordselt sile ja distsiplineeritud.
pakend: x 200 ja 1000 ml.

INSTANT SILE SEERUMI
Seerum silub väga Thermo-kreem kuiv, särisev juuksed. Sügavalt toidab juukseid ja kestev tegevus ultra silumiseks "jättes juuksed siidiseks kergem ja distsiplineeritud.
pakend: 150 ml pudel.

NIISKUS KORK
Niiskus langeb teatud ideaale särisev ja mässumeelne. Tagada täielik kontroll särisema ja kaitsta niiskuse ja välismõjudele. Tulemus: täiuslikult sile läikiv juuksed, mis on pehme puudutus ja läikiv mõju.
pakend: 50 ml pudel.

ENAM SÄRISEMA
Eriline termoaktiivne väga niisutav vedelik särisev ja mässumeelne juuksed. Kaitseb kuumuse ja hõlbustab, föön ja plaat sirgestamine "jätab juuksed pehmeks ja distsiplineeritud.
pakend: 75 ml pudel jaotur.

Related

FÖÖN KAHE BI 5000 PLUSS 5000-FÖÖN - ITELY
SYNERGICARE-ENERGIA VASTUS - ITELY
SYNERGICARE-PÄIKE EMOTSIOON - ITELY
SYNERGICARE-REMONT - ITELY
SYNERGICARE VÄRVIDEGA XTEND - ITELY
SYNERGICARE-RASU TASAKAALU - ITELY
SYNERGICARE-KÕÕM KAITSE - ITELY
SYNERGICARE-TÄIUSLIK LOKID - ITELY