elenco Aziende - HOME PAGE -

Liding زندگی
< KEMON BACK

درمان - مراقبت از مو - KEMON


LIDING زندگی
LIDING LIFE
   +39 0331 1706328
Download PDF

           محصولات دیده می شود Visits: 99642 بار

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Liding زندگی
LIDING LIFE
ایده آل سیستم

برای مراقبت و مو سالن مو حرفه ای برای ارائه به مشتریان خود را درمان هدفمند برای دیدار با هر نیاز پوست و مو. این نسخهها کار میکند با تشکر از انتخاب مواد تشکیل دهنده فعال مشتق شده از مواد طبیعی و درمان فعال.
در تمام شامپو از محدوده ، در عمق مطالعات و ارزیابی دقیق از مواد آرایشی به توسعه از یک ترکیب متعادل از سورفاکتانت قادر به پاک کردن مو و پوست سر در بسیار ظریف، به طور کامل اجتناب از استفاده از SLES (به رهبری سدیم لوریل اتر سولفات).

از - Liding زندگی POLY SYSTEM VITAL
درمان پیشگیری از سقوط اقدام در درجه اول در سطح میکروسیرکولاسیون از پوست، تحریک غده مو را با مواد که کمک به ترویج رشد مجدد مو سالم و طبیعی است. بر اساس فرمول جینسنگ نقش تغذیه و تحریک کننده ، روی گلوکونات و پیچیده ای از ویتامین های B جلوگیری از تشکیل رادیکال های آزاد و
بازی یک تنظیم کننده چربی پوست ،متیل Nnicotinatoمیکروسیرکولاسیون باعث احساس کمی از حرارت ناشی از جریان خون افزایش یافته در سایت برنامه پوست را افزایش می دهد. این همه نعمت از نفوذ مواد تشکیل دهنده فعال در محصول عملکردی است.

تعداد POLY شامپو VITAL
پاک کننده ژل با یک عمل تحریک کننده بر اساس جینسنگ. ویتامین ترکیب موجود در آن محافظت پوست و مو از استرس های محیطی ، و مسئول بازسازی ، اکسیژن و فعال شدن سلول های اپیدرمی است. سایه رنگی که فعالیت و تقویت مواد تشکیل دهنده فعال در فرمول آن باعث می شود که به ویژه برای پاکسازی مو
قدرت طبیعی خود را از دست داده اند و تمایل به سقوط. او تا به عمل شدید بازگشت، volumizing و تجدید ساختار ، کاهش از سقوط از استرس های مرتبط با اختلالات.
عطر : نعناع و مریم گلی
بسته بندی : بطری های 250 و 1000 میلی لیتر

تعداد POLY لوسیون VITAL
در ترکیب با پلی شامپو حیاتی است برای درمان ویال موضوع سقوط مو به زود و یا خیلی فراوان توصیه می شود. یک تحریک کننده و نیرو لامپ مو. گارانتی به پوست سر و دستگاه سباسه pilo تغذیه مناسب برای بازگرداندن بهترین شرایط عملکردی و بهداشتی. این مجموعه کاربردی شامل جینسنگ ،
روی و ویتامین B ، به ارمغان می آورد عناصر برای رشد مو مناسب ضروری است.
عطر : دارچین و مورد سبز
دستورالعمل استفاده: درخواست پس از پلی شامپو حیاتی ، در بخش پوست توزیع کنید. POLY VITAL لوسیون Puu نیز بر روی پوست و مو خشک استفاده شود. ماساژ به آرامی فشار با نوک انگشتان خود را. آیا با آب پاک نمی شود.

در درمان شدید
1 آمپول در روز به مدت 5 هفته (اجتناب از برنامه به 7 ^ / ^ 14/21 ^ / 28 ^ روز) پاک مو خود را با پلی شامپو حیاتی 2/3 بار در هفته.

در درمان نگهدارنده اطلاعات
2 آمپول در هر هفته ، بعد از شامپو کردن ، به مدت 3 هفته.
بسته بندی : 8 میلی لیتر در یک جعبه شیشه کوچک دارو 6:30 عدد .


شرکت

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy