elenco Aziende - HOME PAGE -

COLOR.ID
< WELLA PROFESSIONALS BACK

Īpašus produktus matiem - WELLA PROFESSIONALS


COLOR.ID
nošķirt dažādu toņu krāsu
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 71795 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
COLOR.ID
nošķirt dažādu toņu krāsu

COLOR.ID irrevolucionārs produkts, kas tikai pievienota krāsām un KOLESTON PERFECT gaišā krāsā, darbojas kā elastīgu barjera, atdalot un aizsargāt dažādos krāsu toņos piemēro pie friziera, lai sasniegtu rezultātu no sekām daudzkrāsains neticami dabas un spilgti. Neliels daudzums COLOR.ID ar InvisiDivider Technology pievieno krāsas un KOLESTON krāsai Wella rada masīvs, unikāla, jo tās veida, kas darbojas kā elastīgu barjera, atdalot un turot dažādas rubrikas matu krāsu un izvairītos no iespējamās izmaiņas tonis dēļ traipus un svītrām krāsu pārklājumu.

izmantošanas veidu : lietošanai tikai ar KOLESTON ideāls, PERFECT gaišā krāsā vai Welloxon īpatsvars Welloxon Perfect Color + + piedevu COLOR.ID :
• 10:10:01 pamata toni Koleston Perfect un gaišāku krāsu ;
• 10:20:02 toņos Koleston Perfect Special Blonde.
Piesakies krāsas nožūt matus ar lāpstiņu un veidot to manuāli nekādā veidā, formā vai virzienu, lai panāktu krāsu efektu daudzkrāsu izstrādāta unikālā veidā, neizmantojot filmas vai citus separatori. COLOR.ID var izmantot, lai izbalināt krāsu harmoniski blakus viens otram, šajā gadījumā attiecas uz krāsu tikai no telpas saknes, tad piemērot citu krāsu uz vidēja garuma, kas nodrošina, ka nav telpa starp divām krāsām, un / vai piemērot krāsas blakus, sākot ar vienu krāsu uz kokskaidu / iedaļu, tad citas krāsas uz bloķēšanas / ciešu sadaļā. Veidot un likt šķipsnas / Sekcijas pēc vēlēšanās uz laiku attīstību. Izstrādes laiks lietošanas instrukcijā, kā parasti, vai par KOLESTON PERFECT gaišā krāsā, ar vai bez siltuma.
box. 95 ml flakons

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy