elenco Aziende - HOME PAGE -

Pārāk steidzīgs - stils un apdares
< ALTER EGO ITALY BACK

Želeja un apdare mati - ALTER EGO ITALY


PāRāK STEIDZīGS - STILS UN APDARES
HASTY PĀRĀK - stils un apdares
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 89032 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Pārāk steidzīgs - stils un apdares
HASTY PĀRĀK - stils un apdares

pārāk steidzīgs
GLOSS & Sleek
lai spīdīgi un krāšņi

Pamatojoties Phytosleek ® BIOPOLYMER un kaņepes. Action trīsvērtīgā anti - sprogas, nogludināšanai un regulēšanas no Phytosleek ® ir saistīts ar sinerģiju viedo polimēru un katjonu olbaltumvielām sojas, kas ir barojošu efektu un filmēšanas ap matu šķiedras. Anti- sprogas ir arī efektīvs augsta mitruma apstākļos. Phytosleek ® sniedz vitalitāti, gludu un regulē arī telpas grūtāk. Kaņepes (Cannabis sativa sēklu eļļa), tiek uzskatīta par vienu no visvairāk pārtikas eļļas un pilnīgu olbaltumvielu avots. Tā satur 20 aminoskābes, ieskaitot 9 būtiskām aminoskābēm. Bagāta ar vitamīniem A, B1, B2, B3, B6, C, D un E, satur lielu daļu no neaizstājamās taukskābes, bagāts ar Omega - 6 un Omega - 3. Tās mitrina un mīkstina īpašības padara matus elastīgāku un vieglāk ķemmēt. Katrai produktu līnija GLOSS un gluds gaismas, aizsargā un uzlabo stilu, kas palīdz saglabāt dabas noskaņu matiem. Pieder diapazona gloss & gluds :
mirgošana BŪTĪBA
Spray pulēšanas un mīkstināšana, ultra -light, nav taukains, atstājot matus spīdīgu, mīkstu un smaržīgu. Filma veidojošo aizsargā no mitruma un smogu. Spray no attāluma aptuveni 30 cm beigās no dizainu un pēc laku.
box : Spray 150 ml

sabiezēšanu un apjoma piešķiršanai
formas un arhitektūras apjomi

Pamatojoties Purisilk čokurošanās tēlnieks un kaņepes. Ideāls līdzsvars starp kontroli un nodrošinot ezis ir saistīts ar bagātīgu botānisko kompleksa un tehnoloģijas. Sastāv no dabīgām vielām katjonu olbaltumvielu Moringa un fiksatoru polimēru, sniedz spēku un struktūru, lai cirtaini. Purisilk dod apjomu un nosaka kustību, atstājot matus tonēti un elastīga. Katrs produkts aizsargā un izkopj stila modeli, pārveido tekstūru matus un palīdz saglabāt dabas pieskārienu smalkiem matiem nepieciešama ķermeņa un cirtaini mati, kas nepieciešama trīsdimensiju efektu. Sabiezējums un apjoma piešķiršanai pieder diapazons :
• Electrolux VOLUME
Apjomu fine matiem, apjoma efektu no saknēm bez svēršanas to uz leju. Gariem matiem, efekta gruntis rada perfektu bāzi, uz kuras piemērot citu stilu, palielinot ilgumu un ietekmi uz matiem.
konteineru. 150 ml aerosols
• VOLUXIOUS Hairspray
Apjomu matu laka ātri žūstoša, viegli noņemt ar vienkāršu suku. Turot gaismu, nodrošina maksimālu spīdumu bez svēršanas to uz leju.
box : Spray 150 ml

CREATE & Texturise
sīksts un sculpted mati

Pamatojoties uz kaņepju (Cannabis sativa sēklu eļļa), tiek uzskatīta par vienu no visvairāk pārtikas eļļas un pilnīgu olbaltumvielu avots. Tā satur 20 aminoskābes, ieskaitot 9 būtiskām aminoskābēm. Bagāta ar vitamīniem A, B1, B2, B3, B6, C, D un E, satur lielu daļu no neaizstājamās taukskābes, bagāts ar Omega - 6 un Omega - 3. Mitrina un kondicionēšanas īpašības, kas padara matus elastīgāku un vieglāk ķemmēt. Katrs produkts aizsargā, modelis, sculpts un izkopj stilu, pagriežot katru aspektu ar radošiem risinājumiem. CREATE & Texturise pieder diapazons :
• OCEAN MIST
Texturizing spray pludmales efekts balstīta minerālu un jūras aļģu ekstrakts Hawaii par izskatu ar mīkstu viļņu, seksīgs un nedaudz sajaukts.
box : Spray 150 ml

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy