elenco Aziende - HOME PAGE -

Frizieru šķēres
< CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI BACK

Šķēres matiem - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI


FRIZIERU šķēRES
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 142179 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
Frizieru šķēres

šķēres irbūtisks darba līdzeklis stilists frizieris, lai nedod neko, pat ne aizdevuma, kolēģi vai darbiniekiem.

flagmanis rakstiem izskatīto CO.IN., ir SLODZE rotaslietas meteorīts, tikai par materiāliem, ar kuriem tā ir būvētas, balstoties uz meteorīta joslā, padarot to garantēts dzīve : jūs varat asināt asmeņus, neapdraudot nodilumu un saglabāt savu ilgi notika vadu. Arī unikāls savā formā, lai pētījumu par līdzsvaru un ergonomiku izmantošanas, lai apdares ar damasts. Tā unikalitāte padara toobjektu kāroto speciālisti un kolekcionāri, un padara to ekskluzīvu un prestižas balvas starptautiskos konkursos.

MATERIĀLS
Sākotnējā ideja bija izveidotunikālu, gandrīz maģisks, kas kopā ir būtiska vērtība, lai vienlīdz svarīga ir simboliskā nozīme, piemēram, mērķi, tad domāja tikai trīs mākslinieku pasaulē, kas izrādīsies vērts šo balvu.

Tādējādi Šķēres JEWEL meteorīts tika veikta 3 gabali, kuros, pateicoties prasmi galvenā viltotāji itāļu, damasts tērauda pievienojās uz jautājumu, kas nāk no debesīm. Preces ar saknēm tālu atpakaļ laikā, ar tāda paša materiāla kā viltotu zobenu seno bruņinieku, objekti ar dziļām saknēm telpā, lai aptvertu, jometāla folija irmeteorīts.

DAMASCUS DESIGN
Bruņinieks bija viņa zobenu, un viņa smēde irlēns process un maģisks. In tālākās Damaskā laikā krustneši un turnīros,sena tradīcija maģistra ieroču izgatavotājiem dzemdēja objektu milzīga vērtība : tie tika uzcelta Damaskas tērauda.

Leģenda vēsta, kazobens izgatavots no damasts tērauda varētu samazināt klinti, var sarullēt ap vīrieša un atpakaļ taisni, nekad nezaudējot līderi. Materiālu, lai saskaņotu elastību un izturību, pamatojoties uz dažādiem absorbcijas oglekļa, galvenokārt koncentrēta zobena, saglabājot tās centrālo kodolu salīdzinoši mīksts. Uz ilgu laiku, kopš 1300, nav bijis ziņu par šo procesu, lai mēs sēroja savus zaudējumus, bet gan nepamatoti.

LOCK BOX TOP Hairstylists
Labākajā gadījumā, kas īpaši paredzēti 3 gabaliem šķēres JUVELIERIZSTR meteorīts . Alumīnija bloks, lai pielāgotu tās dobu sēdekļa lāzera šos ekskluzīvas priekšmetus. Iegriezums TOP Hairstylists, uz abām pusēm no kastes,dibens bloku un augšpusē vāku, tas uzlabo spīdumu / satīna materiāla, kurā tas ir izgatavots.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy