elenco Aziende - HOME PAGE -

BOTANIKARE DAY THERAPY
< ALTER EGO ITALY BACK

Apstrāde - matu kopšanas - ALTER EGO ITALY


BOTANIKARE DAY THERAPY
BOTANIKARE DAY THERAPY
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 84387 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

BOTANIKARE DAY THERAPY
BOTANIKARE DAY THERAPY

BOTANIKARE DAY THERAPY irjauna profesionāla produktu klāstu, kuru mērķis ir labturību un kopšanu un galvas ādas un matiem, kas īpaši izstrādāti, lai novērstu un ārstētu bojājumi un visbiežāk patoloģijas. Visi produkti ir formulējumi bez parabēnus, sulfātu (SLS un SLES), krāsvielas, lanolīnu, ftalātu un alergēniem. Visi produkti ir dermatoloģiski, niķeļa, kobalta hroma un pārbaudīta. Ar ārstēšanu rosinošs ieteicams vienmēr izmantot produktus Welleness par sagatavošanas posmā tīrīšanas un detoksikācijas ar pīlingu pirmapstrādes un pabeigšanu ar Eco - MINERAL putām.

rosinošs HAIR & GALVAS THERAPY
Produkti ir robežās no rosinošs ir īpaši izstrādāti, lai efektīvi palīdzēs samazināt matu izkrišanu un nostiprinātu trausla un atšķaidīt. Sinerģiju starp tehnoloģiju un dabu.Rūpīga atlase aktīvo sastāvdaļu un augstas veiktspējas rīcības sarežģītas tehnoloģijas, lai šo rituālu efektīvāk kas piešķir ilgtermiņa rezultātus

rosinošs šampūns
Šis šampūns izgatavots no ekstrakta YUZU araizsardzības apvienojumā ar multi - funkcionālo vielu, piemēram, fitosterīni eko sertificēta,augsta barības un mīkstinošs līdzeklis, veicina matu un galvas ādas līdzsvaru, gatavojas veikt lielāko rosinošs ārstēšanas kritumu.
box. 300 ml pudele (mazumtirdzniecība) un 1000 ml (profesionālās)

rosinošs superactive LOSJONS
Atjaunojošs intensīvu ārstēšanu flakonos, kas formulēti Trichogen Veg ®. Tās īpašības palīdz līdzsvarot un attīra galvas ādu aktivizēt perifēro mikrocirkulāciju, palielinot skābekļa piegādi un dinamiskāku matu šķiedru, tādējādi uzlabojot kvalitāti matiem. Īpašais koncentrācija var izraisīt nelielu īslaicīgu apsārtumu.
box. 10 ml flakons kastē 12 gab (profesionālās) un 125 ml pudelē (tālākpārdošanas)

rosinošs GENTLE losjons
Atjaunojošs losjons, kas formulēti Trichogen Veg ® ir īpaši piemērots, lai novērstu pagaidu kritumu un retināšanas matiem uz jutīgu scalps. Tās īpašības palīdz līdzsvarot un attīragalvas aktivizēt perifēro mikrocirkulāciju un tādējādi palielinot skābekļa piegādi.
box. 10 ml flakons kastē 12 gab (profesionāliem, gan privātiem)


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy