elenco Aziende - HOME PAGE -

B.TOXKARE LIFTING SYSTEM
< ALTER EGO ITALY BACK

Apstrāde - matu kopšanas - ALTER EGO ITALY


B.TOXKARE LIFTING SYSTEM
B.TOXKARE LIFTING SYSTEM
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 55855 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

B.TOXKARE LIFTING SYSTEM
B.TOXKARE LIFTING SYSTEM

profesionāla ārstēšana ar neparastu pildījumu un anti -et ; ka, pateicoties sinerģijai aktīvās paaudzes nodrošina efektīvu izmeklēšanu un ātri, tūlītējus rezultātus, vienlaikus samazinot nepilnības matiem. Mati ir vairāk izvērsta un kutikulu Compact, pateicoties hialuronskābe, Keratin, un kolagēna kas dod matu tekstūru elastību ; un spīdumu.

Prepping šampūns
Šampūns sagatavotājs kas attīra dziļi likvidējot piemaisījumus ; un pārmērīga stils. L, efektivitāte formulēšanai sagatavo matus uz labāku uzsūkšanos ārstēšanas, ļaujotCelšanas Serum B.TOXKARE iekļūt visu, interjers matiem, iegūt maksimālu. plumping rīcību

Package : 750 ml pudele profesionālai un 300 ml pudeles tālākpārdošanu
.
LIFTING SERUM
Īpaša attieksme efekts botox, uzpildes un plumping. Atjauno un stiprina matus no iekšējās atjaunotu elastība, vitalitāte, maigumu un spīdumu matu jauni un veseli. Mitrināšana un izlīdzināšana hialuronskābe pārveido matu šķiedru, kamērkolagēns un keratīns pacilāt l elastība un corposit pilnībā Hair, Bright, mīksta un mitrināta.
veids d lietošana : , izmantojot, īpašu dozēšanas šļirce, ņem 10 ml vidēja un īsiem matiem, 20 ml vidēja gariem matiem. Piesakies Garumus nodaļu pa iedaļām, masējot matu veicina informācijas izplatīšanu un iekļūšanu produkta & Outdoors, interjeru šķiedras. Atstāj uz 15 minūtes zem siltuma avota (bez ķiveres) vai alternatīvi plastmasas vāciņu. Beigās aizvars, bez skalošanas, tvirtuma krēms B.TOXKARE piemēro vērsts d. lietošanai
Iepakojums:. pudele ar 10 x 20 ml

tvirtuma krēms
Krēms hermētiķu kas pabeidz attīrīšanas B.TOXKARE, pilnīgi slēdzot ienadžus un saglabājot aktīvs visu iekšējās šķiedras. L, augsts saturs hialuronskābes, kolagēna un keratīna mitrina un baro dziļi.

veids d lietošana : pēc iedarbības laika, Celšanas Seruma B.TOXKARE, atsaukt ar lāpstiņu summu ; nepieciešams no krējuma un uzklāt līdzekli uz visu garumu, izplatot to vienmērīgi. Atstājiet uz 10 minūtēm un, tad noskalo.

Package : 500 ml pudele profesionālai un 200 ml pudeli no tālākpārdošanas .


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy