elenco Aziende - HOME PAGE -

KERATĪNA. P AKTĪVĀ ANTIAGE
< BIACRE' BACK

Apstrāde - matu kopšanas - BIACRE'


KERATĪNA. P AKTĪVĀ ANTIAGE
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 25123 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

KERATĪNA. P AKTĪVĀ ANTIAGE

Aizsardzības sistēmu visu veidu mati, var lietot vairākas reizes visā nedēļā. Sistēma, kas balstīta uz hidrolizēta keratīna, rada šķērsli, kas liedz agresīvas darbības pret ārējiem faktoriem. Hidrolizētus kolagēna piedāvā izcilu izturību pret mehānisku triecienu. Vitamīnu B6 un B5 veicina šūnu apgrozījumu, uzlabojot stāvokli matus sausus vai trausli. E vitamīns aizsargā matus no dehidratācija, jo īpaši izraisa UV stariem. Zīda proteīni uzlabo combability. Ar novecošanās un antiradical aģentu principu Glycoproteins. Leontopodium Alpinum ekstrakts (Certified Organic) ekstrakta ēdelveiss ar antiradical aģents un antioksidanta īpašības.

5.0/5.5 aktīvo anti-pH ŠAMPŪNS
Šampūns Antiaging sastāvdaļas uzlabo cīnīties pret brīvo radikāļu. Baro un aizsargā matus no ikdienas vides uzbrukumus, kas ir labvēlīgi novecošanās.

AKTĪVA ANTI KERATIN pH 4.0 4.5
Stiprināšana ar keratīna un kolagēna losjons pievienots funkcionālā principa ar Antiaging aktivitāti. Baro un aizsargā matus no ikdienas vides uzbrukumus, kas veicina novecošanās.

pakete: ACTIVE KERATIN ŠAMPŪNS 500 ml pudele novecošanās novecošanās, aktīvi darbojas 10 10 ml mēģenes lodziņu; KIT mājās vai ceļā: 100ml pudele, keratīna ŠAMPŪNS aktīvo aktīvās novecošanās-novecošanās 4 10 ml mēģenes box.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy