elenco Aziende - HOME PAGE -

DABAS TECH: REPLUMPING
< DAVINES BACK

Apstrāde - matu kopšanas - DAVINES


DABAS TECH: REPLUMPING
elastība un matu un ādas mitrinātājs
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 82291 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

DABAS TECH: REPLUMPING
elastība un matu un ādas mitrinātājs

ŠAMPŪNS pH 5,5-REPLUMPING
elastība un mitrinātājs ar fitoceutici no plūmju visiem matu tipiem

Krēmveida tekstūru veido pilnīga garšas un bagāta putas. Maigi attīra, nemainot matu struktūru. Satur fitoceutici, kas iegūta no plūmēm ir bagāti ar polifenoli un flavonoīdus antioksidanti, kas darbojas pret radikāļiem, neitralizējot novecošanās šūnām un tādējādi aizsargājot mūsu organisms. Arī , plūmēm ir bagāta ar vitamīnu, B vitamīnu (B1, B2 un PP , ) un C vitamīnu (5 mg). Starp minerāli ir , fosfors, kālija magnija un kalcija. Vieglas virsmaktīvo vielu maigi attīra un mitrina , ēteriskā eļļa, petitgrain, elasticizing rīcības īstenošanu un saspiešanas mērķiem.
iepakojums: 250 un 1000 ml pudelēs.

REPLUMPING KONDICIONIERIS pH 4.0
elastība un mitrinātājs ar fitoceutici no plūmju visiem matu tipiem

Formulēti atritināt , kompakts un dot jaunas elastība katra veida matu. Satur fitoceutici, kas iegūta no plūmēm ir bagāti ar polifenoli un flavonoīdus antioksidanti, kas darbojas pret radikāļiem, neitralizējot novecošanās šūnām un tādējādi aizsargājot mūsu organisms. Arī , plūmēm ir bagāta ar vitamīnu, B vitamīnu (B1, B2 un PP , ) un C vitamīnu (5 mg). Starp minerāli ir , fosfors, kālija magnija un kalcija.
iepakojums: caurule 150 ml, 1000 ml pudele , , 12 ml smaržvielām.

SUPERACTIVE REPLUMPING MATI FILLER pH 5,0
plumping un veltnēšanas serumu ar hialuronskābi

Ražo kosmētikas spēcīga ietekme. Šo profesionālo attieksmi tikai izpildāmo programmu , starptautiskā, kompakts, beefing un kompakto matu struktūru. Ļauj paturēt vairs kroku mati. Ārstēšana ilgst 6-8 šampūni. Satur hialuronskābi, kuru molekulas veido divas cukuru, kas spēj garantēt stipru mitrināšanu un aizsardzību no stresa.
lietošanas noteikumi: pēc tam, kad piemēro ŠAMPŪNS un KONDICIONIERIS REPLUMPING REPLUMPING , ja nepieciešams, DAB izslēgts jūsu matu un turpināt profesionālo matu pildvielas (aptuveni 25 g visa galva) piemērošanu. Atstāt uz 10 minūtēm, pēc tam noskalo. Turpināt modelēšana. MATI pildvielas var izmantot arī saskaņā ar mitru siltuma avots , nolūkā samazināt līdz 5 minūtēm slēdža ātrumu.
iepakojums: 1000 ml pudele.

SUPERACTIVE REPLUMPING MATI pildvielas-pH 7,2
plumping un veltnēšanas šķidruma ar hialuronskābi

Ir spēcīga ietekme kosmētikas atvaļinājumā. Šo kompakto Nr izskalot ārstēšanu , melodijas un beefing matu struktūru. Ļauj krokām ilgāk un ir lieliski mitruma efektu. Satur hialuronskābi, kuru molekulas veido divas cukuru, kas spēj garantēt stipru mitrināšanu un aizsardzību no stresa.
lietošanas noteikumi: pēc tam, kad piemēro šampūns un KONDICIONIERIS REPLUMPING REPLUMPING , ja nepieciešams, DAB izslēgts jūsu matu un turpināt hair spray filler (aptuveni 3 g visa galva). Nevar izskalot. Turpināt modelēšana.
iepakošanas: flacon iztvaicētājs ne gāzes, no 100 ml.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy