elenco Aziende - HOME PAGE -

PHYSIA Ēteriskās eļļas
< DEMERAL BACK

Apstrāde - matu kopšanas - DEMERAL


PHYSIA ĒTERISKāS EļļAS
PHYSIA tikumi ēterisko eļļu
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 84852 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
PHYSIA Ēteriskās eļļas
PHYSIA tikumi ēterisko eļļu

PHYSIAlīnija tika dibināta 2004.gadā ar nolūku, lai veicinātu jaunu veidu, kā ieņemt produktus profesionālai lietošanai tricologico. Kaislība unneaizstājama palīdzību uzlabotas zinātniskās atziņas ir izraisījušas to, kas daudziem joprojām ir sasniedzams : kvalitatīvi produkti, kas atrast savas saknes, respektējot un apzinātu izmantošanu izejvielu, ka daba vienmēr dod mums. Kvalitāte, kas ir uzstājām DEMERAL lai ārstētu izskatu PHYSIAkā veltījums augstas klases, kas pelnījuši kleita, kas ir vismaz tikpat vērtīgs kā tie saturizgatavots no pārstrādājamiem materiāliem un saudzē vidi.

alkoholu. NO VZD. NO SLES
EtilspirtsNātrija Laureth sulfāts (SLES) un nātrija laurilsulfāts (SLS), ir agresīvas vielas ādai, jo tas neietekmē normālu fizioloģisko pH līmeni, padarotādu droši tīrubet sausāatņemtas dabiskās aizsargspējas un bezpalīdzīgi pret agresiju no ārējiem līdzekļiem. Citas attiecināt uz šo vielu ietekme ir : kairinājumu acīm un āduaizkavēta brūču dzīšanapiesārņojums mūsu ķermeņiem un vidi. Visas līnijas PHYSIA produktiievērojot mūsu organismā labklājību un vidineizmanto šos priekšmetus, bet izmantot mazgāšanas delikāts dabisko izcelsmi. Kāpēc tīrīt nenozīmē lielāku kaitējumupateicoties izmantošanai ēterisko eļļu.

ēteriskās eļļas: Kas tie ir
?Principi ir aromātiskiedabas kompleksi molekulu sintezēto ražotnēs, kurās izmanto saules enerģiju un klāt kā tiny pilienu ar lapāmar ziedlapiņām zieduuz mizas augļuar sveķiemkoksnē. Ļoti spēcīgs dabas vielasar augstu izplatība un sekas viegli pārbaudāmaĒteriskās eļļas satur tajās aktīvi, kas ir enerģijas saules gaismas un atjaunošanas procesu. Apstrādes grūtības unlielu daudzumu nepieciešamo augu materiāla (domāju, ka, lai iegūtu vienu pilienu rožu ēteriskās eļļas, kas nepieciešams, trīsdesmit ziedi)padara šos precious zelta augu eļļas,gadsimtiemdaba turpina sniegt mums. Piesaistot īpašības ēterisko eļļulīnija PHYSIA ir vērsta uz vairākiem konkrētiem pasākumiem, kas katram no tiem ir : avotamdetoksikācijaspretblaugznunormalizējiesnomierinošas. Izmantot mājās vai iestādē.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy