elenco Aziende - HOME PAGE -

PHYSIA KOMPLEKSA SISTĒMA
< DEMERAL BACK

Apstrāde - matu kopšanas - DEMERAL


PHYSIA KOMPLEKSA SISTĒMA
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 25263 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
PHYSIA KOMPLEKSA SISTĒMA

Dārgo ēteriskās eļļas uzliet skalpa ārstēšanas sistēma ar augstu profesionālo saturu. Tas ir piemērots kaujas un palēnināt visu veidu retināšanas vietā (akūtās) , darbojas preventīvas fāzē tur bija nosliece uz matu izkrišana: raksturīgu mehānismu darbības plūsmas un plūsmas kontrolē, darbība padara šo piemērots attieksmi pret zārka matu zudums problēmas, neatkarīgi no dzimuma, ar, ekstra, pret vīriešu tiem.

Alfa risinājums
Līdzekļi: Rajona tossinica-aktivizēšana mikrocirkulāciju decongestion aizsardzības un kapilāru sienas nostiprināšana. Plūsmu efekts: losjons, kuru mērķis ir uzlabot tirdzniecību starp folikulu un apkārtējo šķidrumi palīdz mobilā atkritumu izvešanas un uzlabo uzturvielu matricas folikulu apgādi. Satur ēterisko eļļu ar detoksikācijas (citronu un eikaliptu) lai veicinātu skalpa decongestion stimulēšana (čili un kanēļa), lai atbalstītu uztura apmaiņu starp šūnām un audiem ir nomierinošas un aizsardzības vielu pilnveidot un racionalizēt kuģu iespējas. Bez konservantiem.
iepakojumā: 30 ml stikla pudelē. ù

ŠAMPŪNS INTERPHASE
Līdzekļi: Maiga tīrīšana (SLS vai SLES)-baro un atvieglo skalpu attīrīšanas matu ķemme. Maiga formula ir agresīva virsmaktīvo vielu brīva un cienīta fizioloģisko pH skalpa. Barojošs efekts, kas nodrošina piena proteīns padara kātiem, mīksti un viegli ķemmēt. Izmantojot piparmētru ēteriskā eļļa ir pazīstama ar tās stimulējot un efektīvu tējas koka eļļa ir ideāls tīrīšanas attīrīšanas specifikācija ir gadījumos, kad pārmērīgs matu izkrišana.
iepakojums: 100ml pudele ar aplikatora sprauslu.

OMEGA RISINĀJUMS
Specifiski: stiprināt jūsu kapilāru sienām attīrīšanas un atsvaidzinošu-5-alfa-reduktāzes modulāciju. Notece efekts: losjons tonizējoša iedarbība , pēc šampūna regulē apgrozībā un turot to efektīvu rajona gatavs izpildīt uztura prasības matu folikuliem.
iepakojumā: 30 ml stikla pudelē.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy