elenco Aziende - HOME PAGE -

ARGABETA COLLAGEN
< DIKSON BACK

Apstrāde - matu kopšanas - DIKSON


ARGABETA COLLAGEN
Paraben free mati jaunatnes
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 89012 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

ARGABETA COLLAGEN
Paraben free mati jaunatnes

Ar kolagēna hidrolizētus , argana eļļas Camellia eļļas.
DIKSON laboratorijām ir izstrādājuši ARGABETA KOLAGĒNS ir trīs produktu Hydrolyzed collagen virkne , argana eļļas Camellia eļļas: ŠAMPŪNS masku un piena paildzināt jauniešu. Unikālu šo produktu sastāvdaļa ir kolagēns ir svarīgākais struktūrproteīnu mūsu ķermenī, kas vada procesu veidošanās orgānos un audos. Gadu gaitā ir ģenerējusi kolagēna apjoms ievērojami tiek samazināta mūsu organisma un negatīvā ietekme uz matu sakņu spīdumu un ķermeņa zaudēšanu. Pārstrukturēšanas darbības kolagēna, kas satur šos produktus palīdz neitralizēt šo efektu, novēršot un novilcinot pār laika kaitējumu matu priekšlaicīgu novecošanos. Argana eļļas ir bagāta ar E vitamīnu ir antioksidanta un mitrinātājs aizstāv , matus no brīvo radikāļu un piesārņojuma. Kamēlija naftas ir bagāta ar aktīvo vielu un sertificētas, lai mirdzums , spilgtumu un maigumu. Eiropas Savienībā šie trīs aktīvi veido ideālu maisījums jauniešu mati saglabāja ilgu laiku saglabājot vienumus un īpašības, kas aizkavē novecošanos. Līnija norāda COLLAGEN ARGABETA visiem matu tipiem. Ārkārtas ietekmi uz smalkiem matiem.

ŠAMPŪNS PAILDZINA JAUNATNES
Maigi attīra ar uztura un labklājību matiem. Kolagēna paildzina dzīvi matiem, piešķirot tai struktūra un apjoms un novērst priekšlaicīgu novecošanos bojājumus. Nesatur SLS (nātrija laurilsulfāta sulfāts). Rezultāts: pārticība baro matu mīkstāku un mirdzoša. Piemērots visiem matu tipiem. Ārkārtas ietekmi uz smalkiem matiem.
iepakojums: pudeles no 250 līdz 500 ml.

PAPLAŠINĀJUMU MASKA JAUNATNES
Revitalizes visiem matu tipiem un viņus spēcina, bez svēršanas to uz leju , , atjaunojot matu šķiedras optimālu līdzsvaru un novēršot priekšlaicīgu novecošanos. Ideāli piemērots visiem matu tipiem. Ārkārtas ietekmi uz smalkiem matiem. Rezultāts: matu atkal baro , spilgti un viegli ķemmēt.
iepakošanas: caurule 250 , 500 ml burku.

PIENA PAILDZINA JAUNATNES
Kolagēna remodel rīcības un paildzina matus dzīvē, neitralizējot zaudējumu apjoms un struktūra. Mati ir ietīts aizsardzības piedurknēm un pirkt apjomu un spīdēt. Piemērots visiem matu tipiem. Ārkārtas ietekmi uz smalkiem matiem.
iepakojums: 250 ml pudelē.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy