elenco Aziende - HOME PAGE -

DIKSON ARGABETA LĪDZ SMALKIEM MATIEM
< DIKSON BACK

Apstrāde - matu kopšanas - DIKSON


DIKSON ARGABETA LĪDZ SMALKIEM MATIEM
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 28808 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

DIKSON ARGABETA LĪDZ SMALKIEM MATIEM

Delikāto produktiem ir vaporous sekas ARGABETA līnija izveidota SMALKIEM MATIEM bez tilpuma noslēpums. Apvienojot celulozes pulveris un saldo apelsīnu ēterisko eļļu un argana eļļas labvēlīgi īpašības, matu gali ir volumizzati no sirds fiber no saknes līdz galam. Celulozes pulveris, saskaroties ar ūdeni, palielina skaļumu un novietot uz matiem, palielina matu šķiedru manāmi uzlabot tekstūru blīvums. Apjomu tiek konsolidēta, pateicoties žāvēšanu un garantijas naudas mati bez skaļuma blīvo un volumizing darbības. Saldo apelsīnu ēterisko eļļu un argana eļļas aizsargā matu struktūru, padarot to mirdzums ārkārtas spožumu un impalpable maigumu, kamēr Sls bezmaksas formulām un ultra soft faktūras pilnu ārstēšanas ARGABETA UP padarot to neatsverams sabiedrotais smalkiem matiem apjomu bez skaistuma pilnību.

ARGABETA SHAMPOO UZ AUGŠU
Pulverveida celuloze, saldu apelsīnu ēterisko eļļu un argana eļļas, raksturojas ar perfektu Alchemy saldo apelsīnu ēteriskā eļļa, argana eļļas un pulverveida celuloze, kuriem ir saskare ar ūdeni palielina apjomu un matu šķiedru blīvums. ARGABETA UP ŠAMPŪNS SMALKIEM MATIEM ir ideāli attīra matus delikāts un pietrūkst apjoma, veic darbību inspessente un rosinoša un atklāt ārkārtas mirdzums.
iepakojums: pudeles 500ml un 250.

KONDICIONĒTĀJS ARGABETA UZ AUGŠU
Pulverveida celuloze, saldu apelsīnu ēteriskā eļļa un argana eļļas. Tā raksturojas ar gaismas tekstūra, kondicionēšana, miesa, gluda un krēmveida, perfekta un sabiezēt mati plānāks un bez ķermeņa. Celulozes pulveris, kas saskarē ar ūdeni palielina skaļumu un matu šķiedru ar saldu apelsīnu ēterisko eļļu un argana eļļas blīvums manāmi uzlabojas un pieskarties matus tekstūru un ļaut viņiem spīdēt spīdums no.
iepakojums: pudeles 500ml un 250.

ARGABETA VOLUMISING IZSMIDZINĀŠANAS UZ AUGŠU
Pulverveida celuloze, saldu apelsīnu ēteriskā eļļa un argana eļļas. Smalki mati kļūst par apjomīgu un faktūras Paldies sinerģisku darbību celulozes pulveris un saldo apelsīnu ēteriskā eļļa, argana eļļas. ARGABETA VOLUMIZING SPRAY nav nosver vienotu konsekvenci un ultra plānas iztvaicēšanas, ka atjauno spīdēt bez apjomu matiem. Bez skalošanu.
iepakojums: 150 ml pudele


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy