elenco Aziende - HOME PAGE -

īpašai apstrādei
< EMMEDICIOTTO BACK

Apstrāde - matu kopšanas - EMMEDICIOTTO


īPAšAI APSTRāDEI
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 100498 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

īpašai apstrādei

Mitrinoša maska ​​EXTRA 15 ultra mitrinoša maska ​​
15 EXTRA mitrinoša maska ​​ir paredzēts, lai sniegtu 15 minūšu labsajūtas vāku nodrošina elastību un mitrināšanu uz ​​matiem. Tās īpaši aromāts melones ietin sajūta ārkārtējas fizisko un garīgo labklājību, radot brīdi atpūtai.
izmantošanas veidu : 15 EXTRA mitrinoša maska ​​jāpiemēro uz matiem mazgā un saglabāt vietā uz 15 minūtēm. Ļauj 3 dažādi rekonstrukcijas metodes:. SOFT, ar palīdzību karstu dvieli, regulāri izmantojot plāksnes un folijas, STRONG ar palīdzību plāksnes un folija saskaņā ar metodi Emmediciotto
pakete :. tube 250 ml un 1000 ml pudeli

09 OLD SOLUTION
kods relaksācijas noguris un uzsvēra matu
Atkārtotai novērtēšanai veco pieredzi, Emmediciotto ierosina metodi un žestu atbilstoša mūsdienām. Izmantot izrakstus no dabīgiem materiāliem, kas sagatavo matu mūsdienu dzīves.
09 OLD SOLUTION irkrējums no dabīgām vielām, kas palikuši bezķīmiskā agresīva :rezultāts irļoti salds, ar lielu jaudu rekonstrukcijas. Tā kāpirmais pieteikums mati izskatīsies spilgtāks un elastīga, lai viņi, šķiet, ilgāk.
izmantošanas veidu : 09 OLD SOLUTION tiek izplatīts visā garumā matiem rekonstruēt struktūru, pēc tam piemērojot to katru nedēļu jūs saņemsiet lielisku sasniegumu. Ideāli piemērots gaida. Uzklājiet krēmu, kas aptver to ar dušu vāciņu un atstāj uz 20 minūtēm zem siltuma avota
pakete :. 150 ml tube

20 FOR skalpa ārstēšanai
maska ​​ādas - pirms un pēc krāsu
20 galvas ādas ārstēšana irsvarīga maska ​​uz ādas. Tas iraerosols, kas veido neredzamu plēvi uz ādas un aizsargā galvas ādu no kairinājuma, padarot to svaigu un mitrināta, ideāls pirms un pēc krāsas. 20 FOR skalpa ārstēšanai veicina tehniskās darba līdzsvaru un atjauno dabisko līdzsvaru.
izmantošanas veidu : pirms ārstēšanas (krāsa, pastāvīgs, utt..), uzmanīgi apsmidzināt, lai aizsargātu ādu no kairinājuma un pēc ārstēšanas piemērot izmazgātiem matiem un atstāt uz 5 minūtēm, lai nomierinātu kairinājums un rehidratēt ādu.
pakete :. stikla pudele ar 100 ml


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy