elenco Aziende - HOME PAGE -

STEM - C
< EMMEDICIOTTO BACK

Apstrāde - matu kopšanas - EMMEDICIOTTO


STEM - C
adjuvanta terapija
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 93539 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

STEM - C
adjuvanta terapija

balstītas aktīvās augu cilmes šūnas nenorūgušiem

STEM - C šampūns
STEM - C Fall Šampūns attīra matus un galvas ādu. Tas ir balstīts uz aktīvo augu cilmes šūnām Grape, kas aizsargā ādu no kairinājuma, bieži vien šajā rudenī.
izmantošanas veidu : Lietot šampūnu uz ​​mitriem matiem, maigi emulģēt, noskalo un atkārtot, atstājot to 5 minūtes. Pēc tam rūpīgi izskalojiet un piemērot losjons pirms STEM -C. Turpināt nožūt.
pakete :. 250 ml tube

STEM - C flakons
Flakons FALL STEM - C izmanto tehnoloģiju aktīvo augu cilmes šūnu vīnogām, kas iedarbojas uz brīvajiem radikāļiem, ziedojotkapilāru spuldze veselīgāka un jaunāki.
Saturs Follucusan iedarbojas tieši uz matu sīpola, padarot to biežāk un stingri, laimikrocirkulāciju asins injekcijas pareizu barības, lai matu sīpola. Tas ir tas, kas notiek, izmantojot flakona STEM -C, kas ir iemesls, kāpēc tas ir svarīgi ievērot ieteikto lietošanas nosacījumus no Emmediciotto lai iegūtu lieliskus rezultātus ar mazāku laiku. Tajā pašā laikā, mums ir jāievēro noteikumi, kas organismā : lietot vitamīnus, kadorganisms prasa viņiem ir svarīgs. Sekot ikdienas attieksmi pret konkrētu laiku. Šī formula darbojas labi organismā un ir lieliskus rezultātus par matiem, kas ir iemesls, kāpēc laboratorijas Emmediciotto iesaka sekot pieteikumu sistēmu ātru un efektīvu rezultātu gan rudenī, gan preventīvajā posmā fāzes rosinošs skalpa.
izmantošanas veidu : Pēc mazgāšanas matus ar STEM - C anti - matu izkrišana šampūns, piemēro ampulu cilmes C, atdalot matus ar pirkstiem un piemērot to tieši uz saknes. Viegli piespiežot ar pirkstiem ar apļveida veidā uz skalpa, lai veiktu Shiatsu masāža. Tips :
1) attiecībā uz ievērojamu mati ir ieteicams lietot katru dienu apmērammēnesi.
2) lai novērstu matu izkrišana ir ieteicams izmantot vismaz 3 reizesnedēļā.
3 °) nogurušai matiem, plāni un trausli, ieteicams lietot vismaz 2 reizesnedēļā uz ilgu laiku (liels rosinošs matus un galvas ādu).
pakete :. 10 ml flakons, kaste 8 gab


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy