elenco Aziende - HOME PAGE -

MIRACL TERAPIJA
< HALONIS BACK

Apstrāde - matu kopšanas - HALONIS


MIRACL TERAPIJA
KERATĪNA REPAIR SYSTEM
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 78310 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

MIRACL TERAPIJA
KERATĪNA REPAIR SYSTEM

pārstrukturēšanas brasiliana nulles keratīna ārstēšana ar argana eļļas
KERATĪNA REPAIR SHAMPOO
Šampūns ar Detangling, pulēšana pārstrukturēšanas darbību un tūlītēju pārstrukturēšanu; formulēti maisījums ar vieglu virsmaktīvo vielu un ādai draudzīgi "maigi attīra matus, bez tā noplicināti hydrolipidic aizsprostam; atstāj mati mīksti, spīdīgs un mīksts. " Satur hidrolizēta keratīna atjaunojošās rīcības, argana eļļas ļoti barojošs un pārstrukturēt savu anti-novecošanās un atvasinājums Limnanthes Alba quaternised kondicionēšanas un aizsardzības pasākumi. Exercise, kondicionēšana un pulēšana intensīvas darbības. Produkts ir bagātināts ar hialuronskābi uzpildes darbības anti-novecošanās un Allantoin, lai veldzētu anti-kairinošs.
iepakojums: 250 ml pudelē.

KERATIN REMONTA LOSJONS tūlītēja rīcība
Pievilcīgums tās ietekmi uz kontaktu ar ūdeni (kas veido mīksto putu); kondicionēšana matus manikīra svari riallineandone un pārstrukturē dziļumā. Hidrolizēti Keratin argana eļļas un Limnanthes Alba.
Pakotne: 10 ml mēģenes lodziņā no 10 gab.

REMONTA KERATIN RECONSTRUCTOR
atvaļinājumu kondicionēšana aerosols

Detangling rīcības "pārstrukturēšana un tūlītējus pulējot" atstāj mati mīksti, spīdīgs un mīksts. " Satur hidrolizēta keratīna atjaunojošās rīcības "Argana eļļas pārstrukturēšanai un barojot varas anti-novecošanās" un atvasinājums Limnanthes Alba quaternised kondicionēšanas un aizsardzības pasākumi.
iepakošana: 125 ml smidzināšanas pudeli.

KERATĪNA REMONTA MASKA
keratinous pārstrukturēšanas maska

Mīkstu emulsiju un vienmērīgu Detangling rīcības "pārstrukturēšana un tūlītēju pulēšana; atjauno un uzlabo matu struktūru. Anti-Frizz darbību. Atstāj mati mīksti, spīdīgs un mīksts. " Satur hidrolizēta keratīna atjaunojošās rīcības, argana eļļas ar lieljaudas pārstrukturēšanu un barojot anti-novecošanās ir atvasinājums no eļļas no Limnanthes Alba quaternised kondicionēšana un aizsardzības pasākumi. Tas arī ir bagātināts ar linsēklu eļļu, kas pazīstama ar savu ļoti augstu pārstrukturēšanu un rekvizīti pulēšana.
iepakojums: 200 ml burku.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy