elenco Aziende - HOME PAGE -

EVOQUE FOREVER YOUNG
< KOMEKO BACK

Apstrāde - matu kopšanas - KOMEKO


EVOQUE FOREVER YOUNG
aizsardzības tehniskās apstrādes laikā
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 20853 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

EVOQUE FOREVER YOUNG
aizsardzības tehniskās apstrādes laikā

Revolucionārā jaunā nostādne aizsargāt jūsu matu bojājumiem, ko izraisījuši tehniskā apstrāde. Dod elastību matu izturību un vienmēr izskatīties jauniem. Aktīvās sastāvdaļas iekļūt matos FOrEVEr YOUNG, pateicoties Niosoma: novatorisku piegādes sistēmu, kas ļauj iekļūt dziļi smadzeņu garozas matu produktu , bez ietekmē rezultātu tehniskajam dienestam, kas veic.
Pamatojoties uz:
• Sojas isoflavones, kas kompensētu hormonālo nelīdzsvarotību un stimulē šūnu atjaunošanai un kolagēna sintēzei, veicot pret brīvo radikāļu;
• Phytoceramidi , ka rekonstruēt starpšūnu telpas, radot neredzamu modelis, kas nodrošina ilgstošu mitrināšanu; epidermas virsmas
• N-acetil-cisteīns, kas ir tiešs antioksidantu iedarbība;
• Aminoskābju pievienošana aktīvās sastāvdaļas darbības uzlabošanai. Sistēma ir paredzēta 3 posmos, kas strādā sinerģiski.

CREATOR
Jaukts ar , ķīmiska viela, pakalpojumu kopums , FOREVER YOUNG VEIDOTĀJS izveido jaunu, saites, , aizsargājot esošo iekšējo struktūru. Mati dod spēku un elastību.
iepakojums: 250 un 500 ml pudelēs.

UZLABOTĀJS
Spēcinošās krēmu, lai stiprinātu obligāciju FOREVER YOUNG radītāja radīto dod uztura un mitrināšanu.
iepakojums: 250 un 500 ml pudelēs.

APSTRĀDĀTĀJA
Veic mājās divu nedēļu ārstēšanas. Ar emollients, matu dod lielāku maigumu un spīdēt.
iepakojumā: burkas no 250 līdz 500 ml.

programmu veidi:
1 KRĀSU APSTRĀDE
Sajauc ar sprūda krējumu krāsu un pēc tam pievienojiet 1ml (izmantojot mērīšanas kauss sniedza) FY 10 grami krējuma krāsā katru VEIDOTĀJS izmanto tikai (nevis inventarizācijas ml Activator). Kā parasti piemēro maisījumu.
Pēc ŠAMPŪNA EVOQUE CHROMALIFE noskalo un piemērot 5 minūtes uzlabotājs , atstāt FG un rūpīgi izskalo. Tehniskās apkopes lietošanai divreiz nedēļā FG APRETĒTĀJS.

2-SUPERLIGHTENERS (atšķaidījumā 1:2)
Sajauc ar aktivators kā parasti krējumu krāsu un pēc tam pievienot vienu reizi 50 gr FG CREATOR super balināšanai krēmu izmanto 7 , 5 ml (izmantojot mērīšanas kauss sniegta). Rīkoties kā klasisks krāsu režīmu.

3 BALINĀŠANAS PULVERIS
Kā parasti sajauc ar aktivators un bleaching pulveris, tad par katru vienu FG VEIDOTĀJS izmanto pievieno 2 ml 10 grami pulvera. Rīkoties kā klasisko attieksmi.

4-KRĀSOJUMS
Piemērot ŠAMPŪNS EVOQUE CHROMALIFE , samaisa ik 10 gramus tiešas krāsu 1ml FG IZVEIDOTĀJS tiek ievietotas kā parasti. Rīkoties kā klasisks krāsu režīmu.

5 AIZSARGĀJOŠU ATTIEKSMI bez ķīmijas pakalpojumu
Sajauc 10 ml FJ CREATOR FJ uzlabotājs ar 15 ml.
MITRINĀŠANA un BAROJOT šampūns EVOQUE palaist, izvēloties vai smalkas spalvas vai ass, lietot no saknes padoms ar siltuma avotu 15 minūtes, tad noskalojiet ar siltu ūdeni. Ļaujiet matiem līdz istabas temperatūrai un atkārtoti lietot FG uzlabotājs , vienmērīgi no sakņu galus, atstāt to 3 minūtes. Skalošu un slaucīšu. Tehniskās apkopes lietošanai divreiz nedēļā FG APRETĒTĀJS.

6 ĶĪMISKO MATU IZTAISNOŠANAS
Pēc mazgāšanas EVOQUE GLUDU un VIENMĒRĪGU pievieno 10 ml 50 g FY CrEATOr katru matu iztaisnošanas krēmu. Kā parasti piemēro maisījumu un noskalo
pamatīgi. Piemērot neitralizējošām noskalo un turpināt , attiecas, atvaļinājumu 5 minūtes FG uzlabotājs un Noskalojiet rūpīgi. Tehniskās apkopes lietošanai divreiz nedēļā FG APRETĒTĀJS.

7 KERATĪNA MATU IZTAISNOŠANAS
Piemērot šampūns keratīna preparer mix 1 ml uz 10 gramiem krējuma FG CREATOR Keratin; sākt pakalpojumu kā parasti. Ārstēšanas beigās piemērot 5 minūtes uzlabotājs , atstāt FG un rūpīgi izskalo. Tehniskās apkopes lietošanai divreiz nedēļā FG APRETĒTĀJS.

8-PERMANENT
Piemērot šampūns EVOQUE CIRTOT un viļņu un rīkojas kā parasti līdz piemērošanas neutraliser , noņemt ruļļi un DAB arī ar dvieli; piemērot 25-30 ml FG CREATOR vienmērīgi no saknēm beidzas atvaļinājumu par 10 minūtes. Nav skalošanas piemērot FG uzlabotājs līdz piesātinātas mati vienmēr vienmērīgi no saknes līdz galam. Atstāj uz 5 minūtēm un pēc tam rūpīgi skalo. Turpināt darbu ar žāvēšanu. Tehniskās apkopes lietot 2 reizes nedēļā FG APRETĒTĀJS.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy