elenco Aziende - HOME PAGE -

TOP CARE COLOR SAVE
< LISAP BACK

Apstrāde - matu kopšanas - LISAP


TOP CARE COLOR SAVE
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 105638 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

TOP CARE COLOR SAVE

TOP CARE COLOR SAVE irpamata līnija papildu produktiem, lai uzlabotu krāsu pakalpojumu. Tā irunikāla sistēma, kas īpaši paredzēti ārstēšanai matu krāsas un uzsvēra matus, lai saglabātu to, ko meklē veselīgu, mīksta, zīdaina, pateicoties aktīvo vielu komplekss.

POSMS 1 : PRE STAIN ādas krāsu
Novērš un novērš veidošanos plankumi uz ādas krāsošanu. Tas izvieto viegli. Tas iršķērslis krēms īpaši profilakses un aizsardzības darbībām uz ādas.
box : 150 ml tube.

POSMS 2 : POST COLOR LĪDZSVAROŠANA
Vannas istaba balansēšana kapilāru dopocolore skābes pH, norādīja uzreiz pēc iekrāsošanas. Tās tīrīšana darbība ir vieglas. Noņemt iekrāsošanu ar sārmu atliekas no galvas ādas un matiem. Tā uzlabo un papildina kosmētikas rīcība, aizsargājot krāsu pakalpojumu. Satur Heliogenol (iegūta no saulespuķu sēklas), Aminocare Complex un vitamīnu / silīcija komplekss. Aspektos ādas pH.
box : 1000 ml pudele.

POSMS 3 : PH ekvilibrists POST COLOR
Tas ir būtiski, ārstēšana pēc krāsošanas, balināšanas un nokrāsu. Satur Heliogenol (iegūta no saulespuķu sēklas), Aminocare Complex un vitamīnu / silīcija komplekss. Ziņojums nekavējoties (minūtes laikā)pH matu uz savu dabisko fizioloģisko vērtību (5-6). Protams, mitrina ādu un matus. Normalizē un aizsargā matu kutikulu bioloģiski.
kaste:. pudeles ar 250 un 1000 ml

POSMS 4 : Pārdomas AIZSARDZĪBAS SPRAY
Aizsargā matus, veidojot aizsargslāni, kas pasargā šķiedras no ārējiem līdzekļiem. Novatorisku micropolimero wraps matus mikrotīkla kas izlīdzina kutikulu un remontu, kas ļaujmatus, lai atspoguļotu dabisko un mākslīgo apgaismojumu. Uzlabo atstarošanas matu krāsas, uzlabojot konsekvenci skalas matu kutikulu.
pakete :. Pump pudele ar 250 ml

C1 : VANNAS krāsotiem matiem BAROJOŠS
Inovatīva formula ar berze antioksidants, ar Aminocare Complex, kviešu proteīns, Heliogenol, Vitamin silīcija komplekss ar mitrinošu un anti - novecošanās, attīra visiem matu tipiem, krāsas, balināti un pārstrādāti, atjaunojot spīdumu un saglabājot izturību krāsu.
kaste:. pudeles ar 250 un 1000 ml

T2 : aizsargmasku krāsotiem matiem
Ar Aminocare Complex, Heliogenol, vitamīns Silicon komplekss irinovatīva formula, kas aizsargā krāsas matiem. Krāsu ilgst ilgāk, unmati šķiedras ir vairāk izturīgas pret atkārtotu mazgāšanu. Tā satur aktīvās vielas, kas padara matus gluda, aizsargāta un laika apstākļiem izturīgi.
box : 250 ml jar .


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy