elenco Aziende - HOME PAGE -

EXENCE Aromterapija - ēteriskās eļļas
< REVIVRE BACK

Apstrāde - matu kopšanas - REVIVRE


EXENCE AROMTERAPIJA - ēTERISKāS EļļAS
Sinerģijas no rakstura tīras esences ziedu un augu
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 109443 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
EXENCE Aromterapija - ēteriskās eļļas
Sinerģijas no rakstura tīras esences ziedu un augu
no dabas un p meklētājprogrammas Revivre dzimušā EXENCE Aromterapija jaunās līnijas profesionālo produktu par to plankumi uz skalpa izšķirtspēju. Dabīgie preparāti, kas izveidots ar rūpību un dermatoloģiski testēti. Pētniecības un attīstības Revivre laboratorijas vienmēr uzmanīgi, lai radītu efektīvas formulas un patīkams izmantot, faktiski EXENCE Aromterapija ārstēšanu izmantot daudzas īpašības, ēterisko eļļu, noņemot plankumi un ved jūs caur maņu ceļojums mieru un iekšējo mieru.

ēteriskās eļļas un REVIVRE
Ēteriskās eļļas irnedaudz dārgumu dabas. Tie tiek ražoti ļoti mazā koncentrācijā, un irpatiess koncentrāts dēļ. Katrs ēterisko eļļu Revivre maisījums tika izveidots, lai sniegtu labākos rezultātus, ārstējot galvas, atsauc atmiņā patīkamas maņu emocijas. Vitamīni, dabas ekstrakti un mikroelementi ir citas galvenās sastāvdaļas līnijas Exence. Šodien virsmaktīvās vielas ir vēl delikāts. Jo šampūns ēteriskās eļļas mikroinkapsulēti jaunajā tensiattivi, saglabājot tos un padarot tos pieejamus tikai pieteikuma ādā laikā. EXENCE Aromterapija :virkne visaptverošu ārstēšanu, kas piedāvā pielāgotus risinājumus atkarībā no prasību specifikācijas matu sadalīts piecās dažādās programmās.

DETOX PROGRAMMA EXENCE Aromatherpy
Ārstēšana bezgalīgu salduma, kas dziļi attīra galvas ādu un atpakaļ uz stāvokli optimālu līdzsvaru. Ļoti efektīva darbība, kas arī ļauj pastiprināt ietekmi citās īpašajās programmās EXENCE aromaterapiju.

SYNERGY DETOPLUS
Precious koncentrāts ēterisko eļļu ar attīrīšanas darbību. Efektīvi noņem visus netīrumus, kas palēnina normālu darbību matu folikulu no skalpa. Augsta koncentrācija esences padara toinstrumentu izvēle gadījumos strauju matu izkrišana, slikta mobilitāti vai galvas ādas jutīgumu.

DETOPLUS 1
Vērtīga sinerģija ēterisko eļļu, kas dziļi attīra galvas ādu. Tas atslābina un atjauno ādas elastību, veicinot mikrocirkulāciju. Efektīvi neitralizēpavājināšanās saknes, pagarinot attīstības fāzē matiem.

SHAMPOO DETOPLUS
Maigs šampūns, SLES bezmaksas, kas paredzēti, lai dziļi attīra galvas ādu. Vērtīga sinerģija ēterisko eļļu un dabīgām sastāvdaļām garantija microdispersed rīcību tīrīšanas un uztura matu sīpola efektīvi neitralizē vājināšanos saknes.

DETOPLUS 2
Vērtīga sinerģija ēterisko eļļu, kas dziļi attīra galvas ādu. Tas atslābina un atjauno ādas elastību, veicinot mikrocirkulāciju uzturvielu. Efektīvi neitralizēpavājināšanās saknes, pagarinot attīstības fāzē matiem.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy