elenco Aziende - HOME PAGE -

FLY X2
< BABYLISS PRO BACK

Frizieru piederumi - BABYLISS PRO


FLY X2
profesionālā trimmeris
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 82238 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

FLY X2
profesionālā trimmeris

FLY X2 ir iedvesmojusi kvalitāti un sniegumu Ferrari, kā arī tehnoloģisko izcilību BaBylissPRO. Šī luksusa profesionālā matu griežamā mašīna ir aprīkota ar dzinēju tehnoloģiju MAXLIFE PRO izcilus rezultātus, un ultra- ātru sistēma ar ekskluzīvu griezumu. Motori ir aprīkoti ar tradicionālo ogli, kura kontaktinformācija apģērbs beidzas līdz ietekmē dzīvi ierīces. Pēc patērēšanas oglēm,motors pārstāj darboties. BaBylissPRO ™ ir novērsis oglēm un aizstāt tos ar 4 ļoti spēcīgu retzemju magnēti. Šī tehnoloģiskā attīstība ļauj veidot dzinēji vieglāks un izturīgāks (līdz 10000 stundām). MAXLIFE PRO dzinēji ir daudz vieglāks nekā standarta motoriem, un ir aprīkoti ar 2 lodīšu gultņi, kas ievērojami samazina vibrācijas līmenis.

asmens

X - Grip irfiksēta asmens ar titāna pārklājumu, kustīgas nazi tērauda ar augstu oglekļa saturu, kas piedāvā griešanas efektivitāte divas reizes lielākas no pirmā posma, nogriešana biežumu 6300 kustības minūtē asmeni.

FLY X2 piedāvā arī 32 iespējamās kombinācijas griešanas augstumu.

akumulators Litija - polimēru liela jauda ļaujmotoram darboties ar spēku pastāvīgu lielu jaudu un griezes momentu, nodrošinot maksimālu veiktspēju, garantējot izcilu autonomiju 3 stundu darbības (bez pieslēguma elektrotīklam un bez uzlādēt), kas iegūta ar sākotnējo laiku UltraFast maksas 3 stundas

Tādējādi

FLY X2 nodrošina uzkrājumu, komfortu, vieglumu un ergonomiku.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy