elenco Aziende - HOME PAGE -

JOC COLOR LINE
< BAREX BACK

Matu balinātāji - BAREX


JOC COLOR LINE
JOC COLOR LINE
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 83691 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

JOC COLOR LINE
JOC COLOR LINE

hlorkaļķi BLUE - efekts antigiallo
ar D - pantenolu

Izbalēt vislielāko cieņu pret ādu un matus, un vienmērīgi atvieglo ar nevainojamu rezultātu. Hlorkaļķi Color Line JOC ir veidota uz krāsas kopsummas, vidējos vai lasīt, uzsver, kodināšanas un balayages. Formula D - pantenols darbojas, aizsargājot un mitrina matus, bet zilie pigmenti, kas veido neitralizētu padarītdzeltenā krāsa vairāk dabas. Pateicoties granulām, kurā tā sastāvā, balināšanas pulveris nav iemaisa gaisā maisīšanas laikā, nodrošinotdarba vidi drošāku un veselīgāku.
D - pantenols,svarīgs sabiedrotais, irprovitamīnu, kura īpašības ir zināms un novērtē gadus profesionālajā matiem. Lieto preparātu efektīvāka, remonts kaitējumu, ko izraisa agresīvu ķīmisku vai mehānisku apstrādi, saglabājot pareizo līmeni mitrināšanu un novēršot matu sausumu un formulējumu split galiem. Formulā hlorkaļķi D - pantenols aktu sinerģiju ar īpašām katjonu sastāvdaļas, kas padaramatus mīksts, elastīgs un viegli ķemmējamus.
izmantošanas veidu : nemetāla traukā ieber divas ēdamkarotes pulvera un pievienot oksidējot emulsiju summu, kas vajadzīga, lai iegūtu vēlamo konsistenci (2 daļas oksidantu un 1 daļa pulveri) Izmantot JOC oksīda uz 20/30/40 Vol atkarībā no balināšanu pakāpes vēlamo. Tas ir ieteicams, tādēļ, lai kontrolētu pakāpi balināšanas iekārtu (minimālā 20, maksimums 35 minūtes) laikā. Rūpīgi noskalot ar siltu ūdeni, tad iet uz Joc Re - Balance Shampoo.
box : 250 g maisiņu iepakojumā 2

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy