elenco Aziende - HOME PAGE -

BLUE DECO pulveris - WHITE DECO pulveris
< EXTREMO BACK

Matu balinātāji - EXTREMO


BLUE DECO PULVERIS - WHITE DECO PULVERIS
skaistums frizūra
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 67203 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
BLUE DECO pulveris - WHITE DECO pulveris
skaistums frizūra

DECO POWDER BLUE irhlorkaļķi zila kompakts pastiprināta rīcība, lai sasniegtu perfektu blondīne ar maksimālu balināšanai. Tas darbojas ar vislielāko drošību un daudzpusību. Ideāli piemērots zibens ātrs un efektīvs līdz 7 toņos dabas vai krāsotiem matiem. Formula Ultra kompakts, tas nerada putekļu ietekmi sagatavošanas laikā, un izvairīties no ieelpošanas gaisā daļiņu. Satur mitrinošas aktīvās sastāvdaļas, kas saglabā veselību matiem. Zilas pigmentu ar anti - dzeltena rīcību formula padara to īpaši piemērotu metodēm, svītras vai izceļ gaisā vai aizsargājamām (folijas).

DECO balts pulveris irhlorkaļķi balts pulveris preparāts ar savu smago Negaistošu, pilna ar augstas kvalitātes sastāvdaļām un pigmentus zili violeta, nes lielisku balināšana ar jebkura metode (svītras, krāsas, saules apdegums, uc). maksimālā cieņa pret matiem, novēršot krāsas izmaiņas oranži dzeltena.

pielietojumu : , piemēroti cimdi, pāriet uz maisījumu labi vēdināmā vietā, ielej nemetāla bļodā un pievieno nepieciešamo devu mazās devās Oksidācijas emulsijas kamēr jums konsekvenci vēlama. Rūpīgi sajauc ar oksidētāju uz 10-20-30 vai 40 tilp ar maisījuma attiecībā 1:2
box : burkas 500 gr .

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy