elenco Aziende - HOME PAGE -

PERFORMANCE TECH
< FARMAGAN BACK

Matu balinātāji - FARMAGAN


PERFORMANCE TECH
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 80848 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

PERFORMANCE TECH

balināšanas krēma

whitener krēms matu augstu zibens jaudu. Maisījuma konsistence ļauj attīstīt tehniku ​​strādāt ātrāk un drošāk.
izmantošanas veidu : pirms lietošanas, manipulēt ar aploksni uz plānas produktu. Atšķaidījuma attiecība: 01:02 Sargieties : samaisa vērā nemetāla traukā. Oksidanti izmanto : GATAVS PERFORMANCE Oxy 10 - 20 - 30 - 40 apjomi, pie no friziera ieskatiem, pamatojoties uz veikto novērtējumu. Slēdža ātrums : līdz 45 minūtēm atkarībā no novērtēšanai friziera. Ieteicams balināšanas un kodināšanas pārāk tuvu ādai. Ideāli piemērots balināšanai metodes par fizisku vai krāsotiem matiem, jo īpaši nestrukturētas.
box. caurule 40 gr un 250 gr aploksni

hlorkaļķi
Kompakts un augstu balināšanas spēku. Pareizi sajauc ar oksidējošo emulsiju nodrošina krēms piemērots visiem paņēmieniem.
izmantošanas veidu : atšķaidījuma pakāpe : 01:02. Uzmanības : samaisa vērā nemetāla traukā. Oksidanti izmanto : GATAVS PERFORMANCE Oxy 10 - 20 - 30 - 40 apjomi, pie no friziera ieskatiem, pamatojoties uz veikto novērtējumu. Slēdža ātrums : 15 līdz 60 minūtes, atkarībā no novērtēšanas friziera. Ieteicams izmantot spēcīgu balināšanai dabisko matu un spēcīga, kodināšanu dziļi krāsas mati nav īpaši jutīga uz frizūras un krāsas ar ļoti tumša fona.
box. 20 g cauruļu un jar 500 gr

hlorkaļķi BLUE bez amonjaka
Amonjaka - free balināšanas pulveris matiem, īpaši smalks un kompakts. Dod lieliskus rezultātus balināšanai. Ievēro struktūru matiem.
izmantošanas veidu : atšķaidījuma pakāpe : 01:02. Sajauc nemetāla traukā. Oksidanti izmanto : GATAVS PERFORMANCE Oxy 10 - 20 - 30 - 40 apjomi, pie no friziera ieskatiem, pamatojoties uz veikto novērtējumu. Slēdža ātrums : 15 līdz 60 minūtes, atkarībā no novērtēšanas friziera. Ieteicams balināšanai krāsotiem matiem, bojāts un ir ļoti delikāts. Great mazgāšanai un kodināšana kodināšanas gaismas.
box. 20 g cauruļu un jar 500 gr

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy