elenco Aziende - HOME PAGE -

KERATIN COLOR
< BBCOS BACK

Matu krāsas - BBCOS


KERATIN COLOR
KERATIN COLOR


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

KERATIN COLOR
KERATIN COLOR

pastāvīgā krāsošana keratīna bāzes
Tā apvieno delikatesi kontrastvielu bez amonjaka, jo vairāk olbaltumvielu Physio saderīgs matiem :hidrolizēti keratīna. Rezultāts : mati zīdaini, veselīgi, pilnīga garšas, krāsas un dabas toņus uzlabota ar spilgti pārdomas. Keratīns irolbaltumviela, kas veido pamata sastāvdaļu matu, matos un nagos. Matu keratīna atrodas kutikulu, plānu ārējā slāņa, kas ir atbildīga par spīdumu un gludumu matiem, jo garozā, kur dzīvnieku šķiedras un šķiedrās saistošs un noteiktu spēku un elastību matiem. Visbeidzot, kaula, kas sastāv no keratīna proteīnu, kas nolasa krāsu matu. Krāsvielas, viegli mainīt ķīmisko obligācijas no keratīna sabojāt.
KERATIN COLOR irkrāsu krēmu bez amonjaka balstīta hidrolizēta keratīna, kas ir viegli iegult no kutikulas un garozā matu ārstēšanas laikā, lai apmierinātu vajadzību pēc reģenerācijas olbaltumvielu.
Shades pieejamas 40 toņos.
izmantošanas veids : sajaucot tūbiņu KERATIN COLOR 100 ml, ar 150 ml oxigen BBcos, tādējādi iegūstot 250 ml krējuma, daudzums pietiek krāsot bieza galvas matu. Slēdža ātrums 30/35 minūtes. Exclusive frizieriem. Sajaucot : 1. 1.5
box. 100 ml tube


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy