elenco Aziende - HOME PAGE -

NAT KRĀSU
< CALMAR BACK

Matu krāsas - CALMAR


NAT KRĀSU
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 112766 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

NAT KRĀSU

Ir tinktūra, kas satur konkrētu aktīvo principiem, kopšanas un matu skaistumu. Papildus Pro-vitamīns B5, NAT krāsa ir bagātināts ar Kreatīns ir, ka tā veic atjaunojošās un aizsardzības darbību, dot viņam matus izskatīties veseli un spīdīgi. Ar guāra sveķus un kam lieljaudas kondicionieri, kas palielina maigumu un matu vadāmību. Ceramides' nesa pigment Fiksējošais rīcību, nodrošinot ilgstošu krāsu un matiem veselīgu un spilgti. Paldies ka liposomes iekļūt dziļi "atbrīvošanu no aktīvajām vielām, kas notiek pakāpeniski.

toņos: 64 toņu dabas "ASHES series 'IRISÈ' GOLD PLATED"INTENSĪVAS"rudi"SARKANKOKS"ROSSI"INTENSE"Vidusjūras REDS" aukstā "SMILTS" BROWN DZINTARA ir SUPERLIFT (CRYSTAL ULTRA BLONDĪNE ZIBENS LOSJONS dabas, CHIARISSIMO GAIŠI PACELT krāsas ASH BLONDE) "PIEMĒROTĀKO (sarkanā vara pelni) zili violeta.

lietošanas noteikumi: valkāt piemērotu vienreizējās lietošanas cimdi. -Metāla traukā sajauc 50 ml vēlamo krāsu + 75 ml OXIGOLD 10-20-30-40 tilp. (attiecība 1: 1, 5). Slēdža 30 minūtes. Superlift indigo ieteicamā slēdža ātrums 40-45 minūtes.

iepakojums: 100 ml mēģenē.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy