elenco Aziende - HOME PAGE -

SALDS KRĀSAS KRĀSU
< CALMAR BACK

Matu krāsas - CALMAR


SALDS KRĀSAS KRĀSU
matu krāsošana krēmu Nr amonjaka nav PPD-ar kakao eļļu
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 84057 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

SALDS KRĀSAS KRĀSU
matu krāsošana krēmu Nr amonjaka nav PPD-ar kakao eļļu

SWEET krāsa ir pastāvīgs krāsu ar eļļu Cacao un bez P-fenilēndiamīns un paraben free.
Dod ilgstošu intensīva un izcili nokrāsas. Mati spoži un zīdaini mati ar spilgtas krāsas. Ir profesionālo krāsojuma krējums viegli samaisa un piemērot: amonjaka trūkums samazina elpošanas ceļu alerģijas risku un samazina ādas jutīgums. Pateicoties tā formula bagātināta ar Cacao naftas 'SWEET krāsu krāsu veicina uzturs vajadzīgs sakopot padarīt spēcīgāku matu matu šķiedras' mīksti un spīdīgi. Dabas klātbūtni kumelīšu hammamelis "aizsardzības" Ceļmalīte ekstrakti un veicina emollient un mitrina. Antioksidantu un nomierinošas darbību šie ekstrakti sniedz aizsardzības jutīgas ādas ekspozīcijas laikā un veicina matu hidrēšanu tonis to uz augšu. Dabas ekstrakti Horsetail Birch "St John asinszāle un Horsechestnut ir attīrīšanas" elastība un dabas spožumu un elastība remineralizing favoring veselīgi mati.
SWEET krāsu krāsu ir rezultāts ideāls līdzsvars starp bāzes sagatavošanu un augstas kvalitātes pigmentus ar augstu tīrības pakāpi.

toņos: klāsts ietver 42 žalūzijas pieejams sērijā: GOLDEN BEIGE "dabīgs" pelni "GOLDEN BROWN" VIOLETA "SARKANKOKS brūns/BĒŠS 'KASTAŅBRŪNI' aukstā TONALIZZATORI un creamers.

lietošanas noteikumi: -metāla bļodā rūpīgi samaisa 1:1 attiecība krāsu SWEET krāsu + OXIGOLD oksidējošas emulsijas (100 ml + 100 ml). Piemēro par sausu, nemazgājies matu suku. Summai jābūt pietiekamam, lai nodrošinātu labu segumu sirmos matus. Atstāj uz 25-35 minūtes. Rūpīgi skalo un turpiniet šampūns.

iepakojums: 100 ml mēģenē.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy