elenco Aziende - HOME PAGE -

SINERĢIJA KRĀSU
< ECHOSLINE BACK

Matu krāsas - ECHOSLINE


SINERĢIJA KRĀSU
profesionālās pastāvīgu krāsa krējuma amonjaka un PPD
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 106217 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

SINERĢIJA KRĀSU
profesionālās pastāvīgu krāsa krējuma amonjaka un PPD

Skaistuma rituāls Seliàr prezentē unikālu un vērtīgu SYNERGY profesionālo pastāvīgu krāsa: bez amonjaka krējumu krāsu un bez uzlabota ar īpašiem dabas Synergy Tetrametilparafenilēndiamīna 'keratīna' argana eļļas un flaxseed un olbaltumvielu Zīda ceļu.
Īpašā sastāva ļauj efektīvāku piegādes SYNERGY sinerģisku krāsu mikro molekulas krāsvielu perfekts un vienotu piemērošanas sirmos matus. Augstas koncentrācijas dabisko aktīvo sastāvdaļu padara vērtīgo vielu un aizsardzības kondicionēšana, lai sasniegtu pārstrukturēšana ir intensīva ārkārtīgi spilgtas krāsas un izturīga ir rīkoties ar vislielāko cieņu un rūpes par matiem un galvas ādai skalpa. Maksimālais krāsu bez amonjaka pakalpojumu efektivitātes nodrošināšanai "SYNERGY krāsu būtu jāsajauc ar īpašu Activator ACTIVATOR CREAM Seliàr Cream sinerģisku sinerģijā.
toņi: SYNERGY krāsu ir pieejamas sadalīts 13 63 toņos series (dabas 'ASH' BEIGE "VIOLETS" vara "Zelta" sarkankoks 'ROSSI' RAJ 'Ekstra' GOLDEN BROWN "Ekstra" PLATĪNA BLONDA smilšu vara) un 3 LIGHTENERS; TONERIS, 1 sudraba un 1 neitrāls.
izmantot lietošanas pamācību: sajauc nemetālisko Bowl 50 ml ACTIVATOR KRĒJUMU krāsu SYNERGY sinerģija ar 75 ml (SYNERGY 100 ml 50 ml + krāsu Lighteners: SYNERGY ACTIVATOR CREAM). Vienmērīgi sadalīt maisījumu uz sausu matu nemazgātas. Kad slēdzis ir emulģēt ar rūpību "pēc tam noskalojiet rūpīgi matus, kamēr ūdens kļūst skaidrs un ŠAMPŪNS SELIÀR ARGANA barošana.
iepakojums: 100 ml mēģenē.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy