elenco Aziende - HOME PAGE -

CROMAKEY - OIL
< EMSIBETH BACK

Matu krāsas - EMSIBETH


CROMAKEY - OIL
eļļas krāsojot ar augsto tehnoloģiju amonjaka - free


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
CROMAKEY - OIL
eļļas krāsojot ar augsto tehnoloģiju amonjaka - free

ROMAKEY - OIL irjaunā sistēma naftas krāsojot ar augsto tehnoloģiju amonjaka -free un viegli lietot, ka aptver un atvieglo līdz pat 4 toņiem ar izcilu delikatesi. Tā irsistēma, augstas intensitātes krāsas bez amonjaka patīkamu smaržu, bez dūmiem. Sniedz 30 % vairāk ilgstošu krāsu, pateicoties naftas, kas iekļūst dziļāk matu šķiedras. Eļļas bāzes formulējums, ārstējot alkohola oleīnskābe, oleīnskābe un katjonu polimēri padara matus ļoti spīdīgi un izcili. Tas atvieglo, un to var izmantot arī kā tonis -on -toņu. Aptver sirmiem matiem 100% tieši un neatstāj traipus uz ādas.

p Tas ir viegli piemērot, un sniedz patīkamu sajūtu labklājību piemērošanas laikā. Kopā ar Cromakey - Oil tika izveidots Cromakey -Oil serumā, bez skalošanas kondicionieris no olbaltumvielu bāzes katjonu keratīna jaunās paaudzes 100 % absorbējams aiz matiem, mitrina un baro matus par labu uzsūkšanos krāsu.

Shades pieejams 60 toņos diapazonā. dabas, intensīva, dabas pelnu, pelnu zelta, zelta, osis, vara, sarkankoka, intensīvi sarkanu, koka, un neitrālu (NN)

pielietojumu : ar nemetālisko bļoda vai kratītāja maisījums uz 75 ml Cromakey eļļā ar 75 ml Cromakey - In aktivizētājs, pamatojoties uz attiecību 1:1. Series : sajauc 75 ml CROMAKEY eļļā ar 115 ml Cromakey -In aktivizētājs, pamatojoties uz attiecību 1:1,5.

box. pudele ar 75 ml kastē 3 gb


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy