elenco Aziende - HOME PAGE -

DIANTEA
< KOMIS BACK

Matu krāsas - KOMIS


DIANTEA
matu krāsošana krēms


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
DIANTEA
matu krāsošana krēms

Vēlme pēc dabas un mūsdienu krāsošana?
Vēlme, lai segtu un mirdzums?
Vēlme aizsargāt ādu "mīksti un spīdīgi mati?"
KOMIS ar savu DIANTEA Color līnija pateicoties 40 gadu pieredze apzinās šīs vēlmes ar krāsu pakalpojumu ar ļoti augstu uzticamību un panesamību. Noidažoti pētījumus un testus, tehniskā komanda KOMIS "Color ražotājs DIANTEA" nepārtraukti būtiski uzlabot sastāvu krāsu "liekot vislielāko uzmanību uz drošību", lai nekaitīgums produkta panesamība un uzticīgu krāsu reproducēšanu. Lai iegūtu šos rezultātus, visjaunākās ražošanas metodes vienmēr tiek piemērotas, pārbaudot kvalitāti no izejmateriāla izcelsmes līdz gatavās produkcijas kvalitātei. DIANTEA krāsa ir plašs toņu pietiekami, lai apmierinātu visas krāsu prasības.

nianses: pieejams 51 toņos sadalīta SĒRIJĀ: Natural (8) ' ceneri (6) "dorati (5)" MOGANO (4) "rame (10)" Viola (4) "Fantasia (8)" CORRETTORS (2) "SCHIARENTI (3)" SUPERSCHIARENTI "(1).

lietošanas veids: sagatavošanai "sajauc Nemetāliskā traukā 1 daļa no krāsošana krēms: 1 un pusi no oksidanta (50 grami krēms-75 g oksidētāju): jūs iegūsiet perfektu segumu ar spilgtu krāsu. Gadījumos, kad pārklājums ir ieslēgts tonis, izmantojiet 20-tilpuma oksidantu. Vidējas gaismas pārklājuma gadījumos "izmanto oksidētāju 30 tilpumos. Gadījumos, kad zibens ar superlightenings "izmantot oksidētāju pie 40 tilpumiem.

Iepakojums: 100ml mēģenē.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy