elenco Aziende - HOME PAGE -

DIANTEA
< KOMIS BACK

Matu krāsas - KOMIS


DIANTEA
Profesionālās krāsas bez amonjaka-bez PPD Nr Rezorcīns


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
DIANTEA
Profesionālās krāsas bez amonjaka-bez PPD Nr Rezorcīns

Delikāts, tīkams, liels pelēks pārklājumu, perfekts un ilgstošu krāsu, maksimālais ādai un matiem respektēšanu: jauna matu krāsa DIANTEA galvenās īpašības. Šīs īpašības ir atvasināti no rūpīgu izpēti un analīzi par visām izejvielām, no kurām tas sastāv. Ir noņemta, tāpēc amonjaka, rezorcīna un PPD (p-fenilēndiamīns), aizstājot tos ar citām sastāvdaļām, kas ir mazāk agresīvs un funkcionālāku. Tas bija arī bagātināts ar mitrinātāju tonis, maigumu un spīdēt ar matiem un ceramides, lai atjaunotu un uzturētu ādas barjeras. Saskaņā ar reglamentu KOMIS, DIANTEA krāsu ražotājs turpina pētījumus un testus savu tehnisko komandu novest arī nepārtraukti guvumi krāsošanas sastāvu ar vislielāko uzmanību un produktu drošību.

toņos: Melna, tumši brūna 3-1:4-5-6 tumsas blondīne gaiši brūni brown blond 7-8-9 gaiši blondi blond; Zelts: 6,3 tumši zeltaino blondīne; Varš: 7.43 zelta vara blondīne; Fantāzija: 3,05 šokolāde; SUPERLIGHT: 9000 dabiski blondi super.

lietošanas noteikumi: ar DIANTEA krāsojuma krēmu, jūs saņemsiet tehniski perfekta un iespaidīgu rezultātu. DIANTEA krāsojuma krējums jāizmanto ar ūdeņraža peroksīdu emulsiju nostabilizēts pie attiecība 1 daļa noteikti krāsojuma krējuma + antioksidants 1.5 (pusi caurule (50ml) + 75 ml, 30, 40 sējumus 20 stabilizētā skābekļa).

Svarīgi: DIANTEA krāsojuma krēmu var tikt izmantots arī kā tradicionālās matu krāsošanas atšķaidot 1 + 1, pēc klasiskā shēma (1 daļa 1 daļu krāsu krējuma DIANTEA + antioksidants). Tādējādi ir iespējams izcelt visvairāk spēku un dot lielāku ievērību ar nuançature tajā pašā laikā saglabājot pilnīgi veseliem spīdēt un toņu krāsu precizitātes.

iepakojums: 100 ml mēģenē, vienāds ar 2 pieteikumus.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy