elenco Aziende - HOME PAGE -

VIEGLI ABSOLŪTĀ 3
< LISAP BACK

Matu krāsas - LISAP


VIEGLI ABSOLŪTĀ 3
Amonjaks, PPD, senza Rezorcīns
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 101039 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

VIEGLI ABSOLŪTĀ 3
Amonjaks, PPD, senza Rezorcīns

Ļoti smalks krāsu un pakalpojumu paredzēts tiem, kas ir jutīgas ādas problēmas. VIENKĀRŠI ABSOLŪTI panākumi ir saistīts ar tās MICROEMULSION anti-vecuma komplekss , spēj novērst matu struktūru novecošanās komplekss: MicroEmulsion palēnina sākotnējais ātrums oksidācijas maisījumā (krāsviela krējuma + attīstītājs) , palielina krāsu intensitāti un veicina ātrāku atbrīvošanu aktīvi krāsvielas ar kapilāro garozā.
Šodien MICROEMULSION komplekss ir bagātināts ar A3 PIGMENTU , krāsu pigmentus, kas būtu nofiksēts capello ir pēdējā ilgāk saglabājot nemainītā krāsa, šampūns šampūns pēc. Bagātināts ar ARGANA eļļas & KERATIN , atstāj matu mīkstu un zīdainu, pat pēc krāsas. NEPĀRSPĒJAMS PĀRKLĀJUMS viegli piemērot bez starpposma maisījumi ar citas nianses garantijas 100 % pārklājumu no baltiem matiem, nepievienojot dabas pamata noturīgas krāsas ir izcili kā tikai darīja.

• Droša un maigu ādu;
• Augstu sēklas;
• Neticami mirdzums;
• Krāsu ilgumu.

toņos: 55 krāsas + sarkana KAISLE 4 pieejams: , RUBY KORAĻĻU, SARKANKOKS vara, kas satur jaunu inovatīvu krāsvielu pigmentus, kas nodrošina , sarkans, arī stingrību un krāsu dziļumam apskaužams rezultāts ir intriģējošs un daudzveidīgā veidā. Daudzpusīga un virzītas , bet jauns aristokrāts un pilnīga. Diapazonā no SUPERLIFT un TONALIZZANTI piedāvā ārkārtas rezultāts un izcilu skaistumu. Neitrālāks sniegumu ultrachiara un kontrastējošas dzeltenas nokrāsas melanīna bojājumu laikā. Drošība un miers, viegli veidojuma absolūtā 3 pāri robežai 5 BALINĀŠANU signāli ļauj teicamus rezultātus.
Absolūtā 3 rinda ir bagātināts ar KAFIJU un MAKADĀMIJAS ABSOLŪTAIS ABSOLŪTĀ piedāvā speciālistiem, intensitāte un dziļumu pārdomas mokas kafija.

lietošanas noteikumi: attiecība 1: 1 mix , tikai 5 EASY DEVELOPER 10 , 20 , 30 un 40 sējumus. Atstāj uz 30 minūtēm un noskalojiet. Turpmākai uzturēšanai un garantiju pastāvīgu aizsardzību izmantot LISAP ABSOLŪTĀ aizsardzības SPRAY krāsas MATIEM.

iepakojums: 60 ml mēģenē.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy