elenco Aziende - HOME PAGE -

JAUKT BIO
< MIX-UP BACK

Matu krāsas - MIX-UP


JAUKT BIO
ar ekstraktiem, kas iegūti bioloģiskajā lauksaimniecībā un C vitamīnu


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
JAUKT BIO
ar ekstraktiem, kas iegūti bioloģiskajā lauksaimniecībā un C vitamīnu

Pētniecības Mix Up , jauno pastāvīgo matu krāsošanai saldējums ar bioloģiski iegūta ekstraktiem un c vitamīna. Krāsošana pamatā ir inovatīvas tehnoloģijas, kas paildzina efekta krāsu aizsardzībai un stiprināšanai, matu šķiedru. Ir satriecošs produkts, kas nodrošina perfektu plombēšanu un maksimālais krāsu konsekvenci rezultātu kopējais pārklājums sirmos matus sniegt ārkārtas mirdzums.

DABAS sērijās , Pelni, zelta , Dabas AUBURN, ROSSI , ŠOKOLĀDE, NUTTY , SARKANKOKS, VIOLA , BEIGE, un burvestību SUPERLIFT toņos: 61 nianses.

lietošanas noteikumi: izvēlēties atkarībā no tā, kādu efektu vēlaties panākt oksidējošu emulsijas krēms (10 vol 3 %, lai padarītu tumšāku toni un krāsas balināta; 20 vol 6 % signālu par toni krāsošana , aptver sirmos matus, padarīt gaišāku toni; 30 vol 9 % vidējā možu 2 vai 3 signālus; 12 % vol 40 par spēcīgu možu 3 vai 4 signāli). -Metāla traukā sajauc viena daļa krējumu un vienu daļu un pusi
oksidējot emulsijas krēms (1: 1 , 5). Ja izmantojat ULTRA BALINĀŠANAI LOSJONU sērija toņos samaisa krējuma daļu un oksidējošu emulsijas krēms 40 tilpuma daļām divarpus (1: 2 , 5). Vienmērīgi sadalīt maisījumu sagatavo krāsviela nemazgājies mati , atstājot rada no 10 līdz 30 minūtēm; tad uzmanīgi izskalo matus ar siltu ūdeni un to šampūns garantijas krāsu (pH 4 , 5).

iepakojums: 100 ml mēģenē.


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy