elenco Aziende - HOME PAGE -

PLATINUM BRUSH - keramikas cilindrs
< GIUBRA BACK

Matu sukas - GIUBRA


PLATINUM BRUSH - KERAMIKAS CILINDRS
PLATINUM BRUSH - cilindro in Ceramica


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
PLATINUM BRUSH - keramikas cilindrs
PLATINUM BRUSH - cilindro in Ceramica


• CERAMIC COATED cilindram:siltums ir vienmērīgi pa virsmu, kas novērš kaitējumu ādai un matiem. Suka izgatavoti ar tradicionālo alumīnija cilindru neuzskata tendence uzkrāties daudz siltuma vienā punktā, kas attiecīgi uzkarst pārmērīgi. Platīna cilindruvietāir pārklāts ar keramikas siltums tiek izkliedēts vienmērīgi pa virsmu, tādējādi novēršot iespējamo kaitējumu matiem un ādai. arīkeramikas irnemetāliskie minerāluķīmiski glazētasstrādāja pie augsta spiediena un augstas temperatūras parasti sauc Bio - keramikas. Šis materiāls Bio -keramikas relīzes infrasarkanos starus, kas var izrādīties ļoti izdevīga, lai izvairītos no split galiem veidošanos un aizsargā ādu no pārmērīga karstuma.

p • NANO SILVER TECHNOLOGY novērš veidošanos baktērijām un sēnītēm. sudraba (Ag +) ir atzītaNo seniem laikiemkā viela, kam piemīt dabas pilnvaras, kas palīdz novērst veidošanos sēnītes un baktērijas, kas piemīt antibakteriālas īpašības. palielināt šos ieguvumus, izmantojot Nano Silver Technology.
Citiem vārdiem sakot,jasudraba ir sadalīts vienībās nano - izmērati, 1 miljonobiezums cilvēka mataraksturīgās priekšrocības Silverkas ietver anti- baktēriju funkcijadetoksikācijas un sterilizācijaskļūs vēl koncentrēts un efektīvāku. Izmantojot suku ar Platinum Nano Silver Technology mati gūs konkrētu labumu.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy