elenco Aziende - HOME PAGE -

krāsu efektu
< CHENICE BACK

Toņu - matu - CHENICE


KRāSU EFEKTU
tonis uz krāsu bez amonjaka ilgtermiņā
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 92196 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

krāsu efektu
tonis uz krāsu bez amonjaka ilgtermiņā

toņu irkatra vajadzībām Atbilde :dabīgā matu, lai klientiem krāsu par pirmo pelēko matu, lai segtu dabiski. Rezultāti : spilgtās krāsas un spilgti. Matus zīdaini un spīdīgi ar dabiskām krāsām un izcili. Trūkums amonjaka novērš risku elpošanas alerģijas un samazināt ādas jutību.
Krāsu efektu, ir ieteicams, lai segtu pirmo balto matus ar maksimālu viendabīgumu krāsu, spīdumu un maigumu. Pārdomas intensīva un izcili ilgstoša. Produkts ir uzlabota ar novatoriskas pārvadātāja darbinieki spēj turpināt aktīvu krāsu sagatavošanas laikā un ievērojami palielināt iekļūšanu krāsu molekulas un aktīvi iekšpusē matu šķiedras. Pārvadātājs aģenti stabilizētu krāsu matos uzlabot izturību pret mazgāšanu un palielinot spilgtumu un intensitāti krāsošanu.
Krāsu efektu irrezultāts perfektu līdzsvaru starp pamata kondicionēšanas un augstas kvalitātes pigmentu, kas uzrāda augstu tīrības pakāpi. Formula bagātināta ar ļoti kosmētikas Yogurtene un medu, lai padarītu visas barības vielas, kas nepieciešamas, lai Salieciet matiņiem un padarīt jūsu mati spēcīga, mīksta un skaista. Medus arī aizsargā jutīgu ādu, kamēr aizvara ātrumu un nodrošina lielisku mitrināšanu.
izmantošanas veidu : kārtīgi sajauc nemetālisko bļoda vai kokteiļu šeikerī ievērojot sajaukšanas attiecība 1-2 (50 ml tonis -on -toņu + 100 ml Aktīvā risinājums). Piesakies uz sausas, nemazgājies matus.
Uzstādīšanas laiks 20-25 minūtes Piesakiespēc krāsas Paturiet Color
box : 60 ml tube .

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy