elenco Aziende - HOME PAGE -

Dicolor
< DIKSON BACK

Toņu - matu - DIKSON


DICOLOR
tieši krāsošanās 9 dažādās krāsās
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 107842 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Dicolor
tieši krāsošanās 9 dažādās krāsās

Krāsas ir paredzēti, lai veicinātu tiešu un tonizējoša savu dabisko matu vai saglabāt un atjaunot savu matu krāsu starp divām krāsām. Padarīt krāsainu pigmentu matiem neiesaistoties oksidācijas mehānismus. Samazināt pakāpeniski dabiskā veidā ar katru mazgāšanas. Pēc aptuveni desmit šampūns refleksi pazūd, neatstājot nekādas sekas matu augšanu, un atgriezties savā sākotnējā krāsā. Ideāls, lai segtu pirmo baltiem matiem pat par 30 % - 40 %. Arī ideāls pēc tam, kad veikta ķīmisko apstrādi, piemēram, iztaisnošanai un pastāvīgi. Labot pārdomas atjaunojot krāsu, neradot pārslodzi. Tiešās iekrāsošanu produkti novērst dzeltena pelēkā vai baltiem matiem. Uz balinātiem matiem akcentētu nokrāsas. Gatavs lietošanai, irgarantija praktiskumu : nav nepieciešama iepriekšēja sajaukšanu. Tie nesatur amonjaku vai peroksīdu un kāpēc ne atvieglot dabisko bāzi. No krāsas matiem pārdomas ir pastiprinājušies, spoža krāsa tiek saglabāta. Tiek ievērotsmatu, transparenti,tekstūra ir zīdaini, spīdīgi toņi ir attīrīti.

nianses : 9 dažādos toņos : Gaismas Blonde, blonda, tumši blonda, brūns, brūns DEEP šokolāde, sarkankoks, vara sarkana, INTENSE RED. Izvēlieties toni, kas vislabāk atbilst krāsu sākuma klientu, atsaucoties uz piemērojamības galda.
izmantošanas veidu : , piemēroti cimdi, sakrata pudeli un noņemiet vāciņu. Pēc mazgāšanas matus, buferšķīdums, izmantojot dvieli, lai noņemtu lieko ūdeni, jāpiemēro Dicolor tieši no pudeles, Dicolor izplatīt vienmērīgi pa garumiem un padomus. Ķemmēšanas, izmantojiet pusi pudeli vidējo galvas matiem, izmantot visu pudeli uz gariem matiem. Mērcēt labs matu produktu, lai nodrošinātu labu sadali. Beidzoties ekspozīcijas laiku tikai noskalot ar ūdeni neplūdīs līdz skaidrs. Nav nekādas šampūnu. Slēdža ātrums : dabisko matu par 15 līdz 30 minūtēm atkarībā no intensitātes pārdomu un līmeni segumu vēlaties. Uz krāsaina matiem no 5 līdz 15 minūtēm, atkarībā no intensitātes pārdomām vēlaties. Dicolor maska ​​uz balta matu baltiem matiem līdz pat 30 % - 40 %. Sākt programmu, kurāīpatsvars ir augstāks par baltiem matiem un sākt par pārējiem matiem.
box. pudele ar 70 ml kastē 3 gb

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy