elenco Aziende - HOME PAGE -

PIKANTĀ KRĀSU
< EMSIBETH BACK

Toņu - matu - EMSIBETH


PIKANTĀ KRĀSU
daļēji pastāvīgu krāsa bez amonjaka un acid pH


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
PIKANTĀ KRĀSU
daļēji pastāvīgu krāsa bez amonjaka un acid pH

Daļēji pastāvīgas kosmētikas krāsa bez amonjaka un oksidētāju ar Baobab eļļu un sarkano aļģu želeja. Nodrošina ilgu mūžu ultra spilgtas krāsas veselīgāku matu un aizsargātas. SPICY krāsa ir krāsainas matu krāsu ideāls acid pH ir balināti vai dabas. Spīdīgi mati un izveido dinamiskas krāsas ir ideāls krāsošana matu vai izveidot treknrakstā krāsu detaļas. Līdz 15 mazgājumus. Skābās pH aizver svari, ļaujot matu šķiedru, lai atspoguļotu gaismu. Krāsu sistēma ir balstīta uz principiem, fizikas caur magnētisko pievilcību: daļiņas piesaista pozitīvi lādētu krāsvielas (+) (-), kas garantē perfektu matu krāsu rezultātus.

toņi: 13 dažādu toņu visu mixable, lai apmierinātu visas vajadzības, krāsas: dzeltena COPACABANA; FLAMENKO SARKANS PLAYA; BLUE SHARK BAY; APELSĪNU COSTA DEL SOL; WAIKIKI GREEN; VENICE BEACH PURPURA; FUKSIJAS MAYA LĪCĪ. TIRKĪZA COSTA SMERALDA. PORTOFINO BALTA; ĪPAŠA balta PORTO FINO (pēdējais ir īpaša krāsošana: sajaucot to ar citas krāsas krāsu pasteļa toņos var iegūt dažādas intensitātes PIKANTĀ).

lietošanas noteikumi: šampūns un dvieli veļas matus ar dvieli 'iekrāsot PIKANTS ar birsti, lietojot cimdus, uzmanīdamies, lai traipu āda 10 – 15 minūtes' atstāt no atkarībā no vēlamās krāsas intensitāti. To nevar veikt jebkuru galīgo 'šampūns pēc ieguldīšanas emulģēt ar siltu ūdeni, pāris minūtes' izskalot līdz ūdens vada skaidra.

iepakojums: 125 ml pudelēs.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy