elenco Aziende - HOME PAGE -

FLY X2
< BABYLISS PRO BACK

akcesoria fryzjerskie - BABYLISS PRO


FLY X2
profesjonalny trymer
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 82245 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

FLY X2
profesjonalny trymer

FLY X2 jest inspirowany jakości i wydajności Ferrari, jak i doskonałości technologicznej BaBylissPRO. Ten luksusowy Professional Hair Clipper jest wyposażony w technologię silnika MaxLife PRO wyjątkową wydajność i bardzo szybki system z ekskluzywnej cięcia. Silniki wyposażone są w tradycyjnym węglem, którego zużycie kontakt kończy się wpływ na żywotność urządzenia. Po węgle spożywane,silnik przestanie pracować. BaBylissPRO ™ wyeliminował węgle i zastąpiła je 4 bardzo silne magnesy ziem rzadkich. Ten postęp technologiczny pozwala na projektowanie silników lżejsze i bardziej wytrzymałe (do 10.000 godzin). Silniki MaxLife PRO są znacznie lżejsze od standardowych silników i są wyposażone w 2 łożyska kulkowe, które znacznie obniżają poziom wibracji.

Ostrze

X przyczepność jeststałe ostrze z powłoką tytanu, ruchomy nóż stali o dużej zawartości węgla, która zapewnia SKUTECZNOŚCI tnących dwa razy większe od pierwszego kroku częstotliwości granicznej 6300 ruchów na minutę ostrza.

FLY X2 oferuje 32 możliwych kombinacji wysokości koszenia.

akumulator litowo-polimerowy o dużej pojemności umożliwia pracę silnika z siłą stałą wysoką moc i moment obrotowy, zapewniając maksymalną wydajność, również gwarantując wyjątkową autonomię 3 godzin pracy (bez podłączenia do sieci i bez ładuj) uzyskane przy początkowym czasie 3 godzin za ultraszybki

FLY X2 gwarantuje w ten sposób oszczędności, komfort, lekkość i ergonomię.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy