elenco Aziende - HOME PAGE -

Mikroskop do ZAWODOWYCH fryzjerstwie
< CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI BACK

akcesoria fryzjerskie - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI


MIKROSKOP DO ZAWODOWYCH FRYZJERSTWIE
Microscopio Professionale ZA PARRUCCHIERI
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 106154 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
Mikroskop do ZAWODOWYCH fryzjerstwie
Microscopio Professionale ZA PARRUCCHIERI

długo teraz,fryzura jest synonimem nie tylko z modą i urodą, ale także i przede wszystkim bardzo dobry stan zdrowia włosów. Skóra i włosy w pełni rozkwitnie dopiero wtedy, gdy są zdrowe : oznacza to konieczny rozwoju zawodowego w branży, aby zapewnić, że wzbogacić swoją edukację przynajmniej zalążki nauka o włosach. Dlaczegoklient nie nabywa całkowite zaufanie w stosunku do fryzjera, należy wykazać, że są one właściwe, niezawodne i wyposażone w odpowiednie narzędzia do diagnozowania i leczenia prostych problemów mających wpływ na skórę i włosy.

urodzony do tego celu mikroskopu Doświadczenie: mikro kamery przeznaczone do towarzyszenia jej w ciągu dnia w salonie fryzjerskim. Jest to urządzenie, z obserwacji i analizy, które umożliwia przechwytywanie zdjęć i filmów wideo i wyświetlać je w czasie rzeczywistym na monitorze komputera podczas wspólnego użytku. Umożliwia także pomiary być wykonane.

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA Z LED Mikroskop Professional jest lekki i łatwy w obsłudze i wyposażony jest wwbudowany źródło światła LED, które są zasilane przez kabel USB. Przechwytywania obrazu może się odbywać za pomocą myszy lub używając MicroTouch na uchwycie mikroskopu.


Powiększenie osiągnąć (do 200 px), pozwala na wyświetlanie wwygodny i wyczyścić powierzchnię skóry, co oczywiste,profesjonalny przede wszystkim, ale także dla klienta, jeśli są jakieś problemy, które działają jak łupież, łojotok, wymawiane wypadanie włosów. Równieżanaliza włosów może korzystać z wykorzystaniem mikroskopu ponieważpowiększenie może podświetlić uszkodzenia naskórka. Skórka jestzewnętrzna warstwa włosa, jego kurtka, ze względu na położenie, w którym się znajduje, jest pierwszym na uszkodzenia, gdywłosy są źle traktowane z szampony nieodpowiednie, agresywne zabiegi, nadmierne szczotkowanie, etc.

UŻYWAĆ
Korzystanie z mikroskopem PROFESSIONAL pozwala pokazać klientowi obszar, na którym do interwencji, co sprawia mu świadomość możliwość leczenia i lekarstw. Uprości dell'Hairstylist zadania w orientacji klienta do korzystania i zakupu konkretnych produktów.
Zestaw zawiera :
- Mikroskop AMK412

- monitorowanie C200

- Bateria litowa :

- kabel AV / TV

- ładowarka

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy