INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


najpierw lekarz
najpierw lekarz - NOVISOFT - akcesoria fryzjerskie

Rate this product:


0 click

najpierw lekarz
NOVISOFT - akcesoria fryzjerskie


Pierwsze oprogramowanie dla personelu medycznego i zdrowia

Zaprojektowany dla personelu medycznego i pracowników służby zdrowia
Najpierw lekarz jest to program przeznaczony do zarządzania centrami medycznymi i studiował działalność służby zdrowia. Z prostego zarządzania są w stanie zarządzać cykl działań związanych z pacjentem, a do wszystkich wymagań pracy i zarządzania badania.
Pierwszy Doktor pozwala lekarzom na doskonałej organizacji ich czasu, dzięki leczeniu pacjentów / klientów kompleksowe i zintegrowane z centralnym planowaniem spotkań, wszystko jest zawsze widoczny na ekranie, i ustawić lub zmienić termin jest bardzo prosta.
Dla każdego rejestru pacjenta / klienta można dołączyć i odnoszą się do każdego typu dokumentu (word, pdf, itp.) i obrazów.

Pierwszy Lekarz oczywiście może być zainstalowany w sieci, a tym samym może być stosowany jednocześnie z różnych miejsc (lekarze, sekretarz, etc.), można zarządzać nieograniczoną liczbę lekarzy, każdy z jej postępującą numeracji dokumenty podatkowe. Najpierw lekarz integruje wszystkie funkcje specyficzne dla wysyłania wiadomości SMS lub e-mail do pacjentów / klientów przypomnieć termin lub inny rodzaj ostrzeżenia.

X

privacy