elenco Aziende - HOME PAGE -

BALSAM NA nasion lnu
< STRUKTIS BACK

Balsamy - maski do włosów - STRUKTIS


BALSAM NA NASION LNU
antystatyczna traktowane włosy
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 65763 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
BALSAM NA nasion lnu
antystatyczna traktowane włosy

Anuluj efekt elektrostatyczny ułatwiając stylizację. Odżywia i odbudowuje włókna włosasprawia, że ​​łatwo się rozczesują i zapewnia miękkość i połysk włosów. Zmniejsza porowatość chroniący końce włosów leczonych.

BALSAM ZIOŁOWY
Akcja klimatyzacja

Skuteczny produkt o szczególnych właściwości rozczesywania i neutralizujących, które sprawia, że ​​włosy jedwabiste i miękkie. Jest ona wykonana z naturalnych produktów, które doskonale łączą się ze struktury włosów. Równanie to czyni go szczególnie odpowiednim dla zniszczonych włosówbarwione lub bielone.
okno :. 1000 ml butelki

ZIOŁOWY KREM />
świetny krem nawilżającyRestrukturyzacja i rozczesywania włosów suche i łamliwezmniejsza porowatość włosów i rozdwajaniu. Nadaje miękkość i połysk włosów. Przyjemny efekt balsamiczny zapach.
Metoda użycia: jest stosowany na mokre włosypo umyciu. Pozostawić na kilka minut,następnieprzed suszeniem dokładnie spłukać.
okno :. jar 1000 gr

BIAŁY KREM />
Bogaty w aktywneskuteczne działanie na zniszczone włosywyczerpane i bez życia. Wzmacnia włosy zniszczone zabiegów chemicznych (trwałej ondulacjibarwniki i wybielanie) i osłabiony przez długi ekspozycji na słońce lub soli. Nadaje włosom zdrowy i promienny wyglądzapewnienie, łatwo się rozczesują i jedwabista w dotyku. Chroni przed rozdwajaniu i ma wpływ na antystatyczną suchych włosów i końcach.
okno :. dawka Multi - statek z 1000 g

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi