elenco Aziende - HOME PAGE -

KERATIN COLOR
< BBCOS BACK

Farby do włosów - BBCOS


KERATIN COLOR
KERATIN COLOR


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

KERATIN COLOR
KERATIN COLOR
kolorowanka

stałe na bazie keratyny
Łączy w sobie delikatność barwnika bez amoniaku, tym więcej białka fizjo kompatybilny do włosów:Hydrolizat keratyny. Wynik : jedwabiste włosy, zdrowy, pełny, kolory i naturalne odcienie wzbogacone o jasnych refleksów. Keratyna jestbiałkiem, które stanowi podstawowy element do włosów, włosy i paznokcie. Keratyny włosów jest obecny w naskórku, cienkiej zewnętrznej warstwy, która jest odpowiedzialna za połysku i gładkości włosów w korze mózgowej, gdzie włókna keratynowe i włókna wiążącym i określić wytrzymałość i elastyczność włosów. Wreszcie, w kości, składający się z keratyny, który stanowi koloru włosów. Barwniki, łatwo zmienić obligacji chemicznych keratyny uszkodzić.
KERATIN COLORkolor krem bez amoniaku w oparciu hydrolizowanego keratyny, która jest łatwo zabudowany z naskórka i kory włosa w trakcie leczenia, aby zaspokoić zapotrzebowanie na białko regeneracji.
Shades dostępna w 40 odcieniach.
sposobu stosowania: zmieszaniu rurkę kremu keratyny COLOR 100 ml z 150 ml Oxigen BBcos, otrzymując 250 ml kremu, ilość wystarczająca do barwienia grubą włosów na głowie. Prędkość migawki 30/35 minut. Exclusive dla fryzjerów. Mieszania : 1:. 1.5
okno :. 100 ml tube


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy