elenco Aziende - HOME PAGE -

COLORLY 2020
< ITELY BACK

Farby do włosów - ITELY


COLORLY 2020
z ACP Complex®
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 127258 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
COLORLY 2020
z ACP Complex®

Stałe kolor nowej postaci, nawet bardziej skuteczny i delikatny. Chroni włosy kolor jest jasny i bardzo jasne dzięki ACP Complex® można zwiększyć trwałość. Ten innowacyjny molekularny kompleks formułuje się najbardziej skuteczne filtry UV i przeciwutleniacze, które zwalczają wolne rodniki chroni wzmacnia i przedłuża życie i kolor głębokość podczas i po służbie technicznej. Nowej generacji czystych pigmentów gwarantuje całkowite pokrycie szary na wszystkich poziomach i z perfekcyjną dokładnością tonu. Prosty w użyciu i wymieszać ' jest również łatwe do zastosowania doskonałe rezultaty.

odcieniach: dostępne w 109 mieszalny odcienie podzielone 23 serii: naturalne; NATURALNYCH INTENSYWNY; JESION; CZARNA MAGIA; Pozłacane; FLORENTIA; TALIB; AUBURN; MAHOŃ; IRISEE; WSZYSTKIE OWOCE; LIGHTENERS; Beż; ACCENTUATORI; MORZA ŚRÓDZIEMNEGO; Jesieni; KLASYKI; CZEKOLADKI; PŁONĄCE CZERWONE; ARTIC; MATT; ULTRARED; SMOKY.
wskazówki dotyczące zastosowania: wymieszać jedną tubkę COLORLY 2020 z 60 ml z Oxily 2020 w stosunku 1:1; dla serii Super rozjaśniające 'rozcieńczenia wynosi 1:1 ' 5.
opakowanie: 60 ml probówce.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy