elenco Aziende - HOME PAGE -

BOTANICZNY ZIEMIE
< KOMEKO BACK

Farby do włosów - KOMEKO


BOTANICZNY ZIEMIE
farbowanie włosów na warzywo
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 23575 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

BOTANICZNY ZIEMIE
farbowanie włosów na warzywo

Jest na bazie roślin kolorowanki łączenia roślin ekstrakty do czystych pigmentów; Innowacyjne: niezwykłą moc • comfort dostępne w profesjonalnym "kolor w sposób naturalny poprzez nadanie ciała i jedwabistość strukturę włosa;
• Zasięg: zapewnia doskonałe pokrycie na wszystkie rodzaje włosów;
• Ochrona: absolutne poszanowanie skóry głowy i włosów jest jego naturalny preparat ma działanie kojące i zmiękczający skórę "oraz niesamowity połysk.
• KOMFORT: jej całkowicie naturalny skład nie emitują żadnych przykry zapach "nie powoduje swędzenie i pieczenie daje poczucie absolutnej dobrego samopoczucia.
odcienie: 4 podstawowe odcienie: neutralne 'Miedź' złota ' norek; 5 niuanse moda: heban "CHILI"jęczmień"czekolada" mahoń.
sposób użycia: wymieszać niuans z ciepłą wodą w stosunku 1:5, aż mieszanina jest kremowy. Zalkalizować szampon przygotowujący jako EVOQUE Anti-Age szampon "DAB i Nałóż miksturę na wilgotne włosy od nasady do wierzchołka. Zebrać włosy na jej głowie i przykryć folia "pozostawić na 30-40 minut z źródła ciepła i wypłukać aż woda zmieni kolor na biały. Stosować raz lub dwa razy i następnie szampon szampon odżywka krem EVOQUE CHROMALIFE EVOQUE CROMALIFE maska kolor bezpieczny. Przemyć ponownie i przystąpić do układania. Więcej niż 50% włosów siwych lub szczególnie ogniotrwałe: wymieszać niuans z wodą w stosunku 1:3. Za kolejne wnioski tylko 25-30 minut opuścić ziemie BOTANICZNYCH.
pakiet:
• PODSTAWOWE NIUANSE są pakowane na 500 gramów.
• NIUANSE mody są pakowane na 100 gr


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy