elenco Aziende - HOME PAGE -

MIESZAĆ BIO
< MIX-UP BACK

Farby do włosów - MIX-UP


MIESZAĆ BIO
z ekstrakty pochodzące z rolnictwa ekologicznego i witamina C


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
MIESZAĆ BIO
z ekstrakty pochodzące z rolnictwa ekologicznego i witamina C

Badania mix , nowy krem barwienia włosów z ekologicznie uzyskane ekstrakty i witaminy C. Farbowanie jest oparty na innowacyjnej technologii, która przedłuża efekt koloru, ochrona i wzmocnienie włókna włosów. To najnowocześniejsze produktu, który zapewnia doskonałe uszczelnienie i kolor maksymalną spójność wyników całkowitego pokrycia białe włosy dają niezwykły blask.

odcienie: 61 niuanse w naturalnych serii , ASH, złoty , Naturalne AUBURN, ROSSI , Czekolada, NUTTY , MAHOŃ, VIOLA , BEIGE, i ZAKLĘCIE SUPERLIFT.

sposób użycia: wybierz utleniające krem emulsji w zależności od efektu, który chcesz osiągnąć (10% vol 3 aby przyciemnić kolor i dźwięk bielone; 20 vol. 6% do kolorowania , pokrycie włosów białych, ton w ton rozjaśnić sygnał, 30% obj. 9 do rozjaśniania średnio 2 lub 3 tonów; 12% vol. 40 za silne oświetlenie 3 lub 4). W pojemniku niemetalicznych wymieszać jedną część kremu i jednej strony, a połowa
utleniające emulsji krem (1: 1 , 5). Jeśli używasz balsam ULTRA-oświetlenie serii odcienie mieszać część kremu i dwa i pół części utleniające emulsji krem do 40 vol (1: 2 , 5). Równomiernie rozprowadzić mieszankę przygotowane barwnik na umyte włosy , pozostawiając pozowanie od 10 do 30 minut; następnie delikatnie spłukać włosy ciepłą wodą i czy kolor po szampon (pH 4 , 5).

opakowanie: tuba 100 ml.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy