elenco Aziende - HOME PAGE -

Nożyczek fryzjerskich
< CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI BACK

Nożyczki do włosów - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI


NOżYCZEK FRYZJERSKICH
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 144428 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
Nożyczek fryzjerskich

nożyczki są niezbędnym narzędziem pracy dla fryzjera stylisty, tak, że nie daje nic, nawet na kredyt, kolegi lub pracowników.
Duma z artykułów będących przedmiotem CO.IN., jest GILOTYNA BIŻUTERIA meteoryt, tylko dla materiałów z których jest zbudowany w oparciu o bar meteorytu, który sprawia, że​​gwarancja dożywotnia : jesteś można ostrzyć noże bez narażania na zużycie i utrzymanie ich długo utrzymywany przewód.
Wyjątkowa również w formie, do badania równowagi i ergonomii użytkowania, do wykończenia w adamaszku.
Jego wyjątkowość sprawia, że​​obiekt pożądania przez profesjonalistów i kolekcjonerów, i sprawia, że ​​ekskluzywne i prestiżowe nagrody w międzynarodowych konkursach.

MATERIAŁ
Pomysł był stworzyćwyjątkowy, niemal magiczne, które w połączeniu istotną wartość do równie ważne znaczenie symboliczne, takie jak bramki, wtedy myślałem tylko trzech artystów na świecie, które okażą się godne tej nagrody. Zatemmeteoryt GILOTYNA BIŻUTERIA przeprowadzono w 3 kawałkach, w których, dzięki umiejętnościom fałszerzy mistrzowskich włoski, stali damasceńskiej przystąpiły do sprawy nadchodzi z nieba. Przedmioty z korzeniami daleko wstecz w czasie, z tego samego materiału co kutych mieczy starożytnych rycerzy, obiektów z głębokimi korzeniami w przestrzeni do przyjęcia, ponieważfolia metalowa jestmeteoryt.

DAMASCUS DESIGN
Rycerz był jego miecz, a jego kuźnia jestprocesem powolnym i magiczne.
W dalekim Damaszku, w czasie krzyżowców i turniejach,długa tradycja rusznikarzy mistrzowskich urodziła obiektów ogromnej wartości : zostały one zbudowane w Damaszku stali
.Legenda mówi, żemiecz ze stali damasceńskiej może przeciąć skałę, być zwinięte wokół człowieka i plecy proste, nie tracąc krawędź tnącą.
Materiał, który pogodzić elastyczność i wytrzymałość ze względu na odmienny absorpcji węgla, skoncentrowany głównie na krawędzi miecza, utrzymując jego rdzeń, stosunkowo miękkie.
Przez długi czas, od 1300 r. nie było żadnych wiadomości o tym procesie, tak, że opłakiwał jego stratę, ale niesłusznie.

LOCK BOX TOP stylistów
Najlepszym przypadku zaprojektowany specjalnie dla 3 kawałków NOŻYCE BIŻUTERIA meteoryt. Aluminiowy blok, aby pomieścić w swojej pustej lasera siedzenia te ekskluzywne przedmioty.
Nacięcie w górę fryzjerskie, na dwóch bokach okna,dolna część bloku, a w górnej części pokrywki, wzmacnia połysk / satyna materiału z którego jest wykonana.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy