elenco Aziende - HOME PAGE -

ELEMENTY 5 '
< DEMERAL BACK

Produkty człowieka barwników - DEMERAL


ELEMENTY 5 '
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 86017 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
ELEMENTY 5 '

Maska elegancko siwowłosy mężczyzna.

ELEMENTY został wykonany w celu ukrycia w dyskretny i nieoczekiwane siwowłosy mężczyzna. W 6 odcieni w kolorze naturalnego rozpoczęcia i białe włosy są maskowane bez tworzenia efekt charakterystyczny hełm (efekt barwnika do włosów). Po pierwszym szamponem, kilka białych włosów może pojawić się ponownie odsłaniając jeszcze więcej dyskrecji i naturalnie, nie pozostawiając efekt wzrostu. Intensywność zabarwienia tracą wnaturalny i jednorodny w 5-6 tygodni.

ELEMENTY posiada anty- tonizujące, a to zapobiega kolor, wraz z upływem czasu i często szamponów, może okazać się powoli w kierunku czerwieni. Charakterystyczny smak ludzi z 6 odcieni została sformułowana przez kalibrowany podaniu niektórych barwników zimno.

ELEMENTY działa w zaledwie 5 minut. Nie zawiera amoniaku, chroni i maanti-aging, wzmocnienie włosów, dzięki czemu jest bardziej miękka i gładka dzięki ceramidy i wyciąg z żeń-szenia.

Shades jest dostępny w 5 kolorach bardzo naturalnych i naturalnych odcieniach szarości 1 - sól i pieprz szczególnego włosy.
Sposób użycia :. , miesza się w stosunku 1:1 ELEMENTÓW krem koloryzujący z koncentratu emulsji utleniającym, czas ekspozycji 5 minut

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy