elenco Aziende - HOME PAGE -

Vitaminic prostowanie CREAM
< EMMEDICIOTTO BACK

Prostownica do włosów - EMMEDICIOTTO


VITAMINIC PROSTOWANIE CREAM
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 95842 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Vitaminic prostowanie CREAM

prostowania krem białek pszenicy bez kwasu tioglikolowego i amoniaku. Sformułowane dla każdego rodzaju włosów do tworzenia efektów gładkie i zmniejszyć głośność jeża.
To przetwarzanie produktów typowych dla środowisk alkaliczne (pH 9) został zrównoważony zestaw funkcjonalnych składników z nawilżające, odżywcze, regenerujące i klimatyzacji zmiękczająca. Ostatecznie prostowania śmietany, przy zachowaniu wysokiej wydajności, zapewnia skuteczną niewielkie pogorszenie włosy w porównaniu do bardziej tradycyjnych stałych i contropermanenti.
/>
- Pantenol (tonik nawilżający)
- Witaminy (działanie tonik)
- BEZ amoniaku /> Sposób użycia : umyj włosy szamponem Każdego dnia 01 starannie usuwając wszelkie zanieczyszczenia. Zastosuj na prostowania Krem daje pożądany kształt. Czesanie często na lepsze prasowanie ; przeprowadzić kontrolę nad zamkiem co 3/5 minut. Na końcu 15/20 minutach spłukać przez 5 minut, usuwając nadmiar wody, grzebień, a następnie stosuje się neutralizujące Balsam i pozostawić na około 7 / 8 minut czesania często. Dokładnie spłukać i osuszyć chcesz.
Razy : na włosy naturalne i traktowane, 15/20 minutach: sprawdzić, co 3/5 minut. Dla włosów z :. 15 minut, sprawdzając co 3 minuty
Pakiet :. 250 ml tube

neutralizujące balsam
Neutralizacji balsam przygotowany z witamin i pantenol, które dają połysk włosów i grzebień ; stawia cosmeticità odtwarzając postać po prostu dany. Włosy wyglądają klimatyzowany z doskonałym />
: 1000 ml butelka .

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy