INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


PLATINUM BRUSH - cylinder ceramiczny
PLATINUM BRUSH - cylinder ceramiczny - GIUBRA - Szczotki do włosów

Rate this product:


0 click

PLATINUM BRUSH - cylinder ceramiczny
GIUBRA - Szczotki do włosów


PLATINUM BRUSH - cilindro w Ceramica


• ceramicznego czarnego cylindra:ciepło jest równomiernie na całej powierzchni zapobiega uszkodzenia skóry i włosów. Szczotki wykonane z tradycyjnych aluminiowych cylindrów nie leczonych ma tendencję do gromadzenia dużo ciepła w jednym miejscu, co w konsekwencji podgrzewa nadmiernie. Butla z platynyzamiastpokryta ciepła ceramiczny jest rozproszony równomiernie na powierzchni co zapobiega możliwości uszkodzenia skóry i włosów. równieżceramiczna jestniemetalicznychchemicznie krystalizujepracuje pod wysokim ciśnieniem iw wysokiej temperaturze na ogół określany jako Bio -ceramiczne. Ten materiał Bio - Ceramic komunikatów promienie podczerwone, które okazują się być bardzo korzystne, aby uniknąć tworzenia się rozdwajaniu i chroni skórę przed nadmiernym ciepłem.

• NANO SILVER TECHNOLOGY zapobiega powstawaniu bakterii i grzybów. srebra (Ag +) został uznanyod czasów starożytnychjako substancja, która posiada naturalne moce, które pomagają zapobiegać powstawaniu grzybów i bakterii, które posiadają właściwości antybakteryjne. Aby uzyskać te korzyści, przy użyciu Nano srebrny technologia.
Innymi słowygdysrebro jest podzielona na jednostki o nano - wymiarachtj. 1000000-tagrubość ludzkiego włosanieodłączne zalety srebraktóre obejmują funkcję antybakteryjneodtruwa i sterylizacjisię jeszcze bardziej skoncentrowany i skuteczny. Przy użyciu pędzla z Platinum Nano Srebro włosy zyskają technologii określoną korzyść.

X

privacy