elenco Aziende - HOME PAGE -

EFEKT
< CHENICE BACK

Ton na Tone - Hair - CHENICE


EFEKT
ton na barwę dźwięku , bez amoniaku w dłuższej perspektywie
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 92216 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

EFEKT
ton na barwę dźwięku , bez amoniaku w dłuższej perspektywie

ton na ton jest odpowiedzią na każdą potrzebę :naturalne włosy przynieść klientom do koloru pierwszego na pokrycie siwych włosów naturalnie. Wyniki: żywe kolory i jasne. Jedwabiste i lśniące włosy z naturalnych kolorach i genialny. Brak amoniaku eliminuje ryzyko alergii oddechowych i zminimalizować wrażliwość skóry.
EFEKT zaleca się pokrycie pierwszej białe włosy z maksymalną jednolitość koloru, połysku i miękkości. Refleksje intensywne i genialny długotrwałe. Produkt jest wzbogacony o innowacyjne środki nośne są w stanie utrzymać aktywny kolor podczas przygotowania i znacznie zwiększyć penetrację cząsteczek barwnika i aktywów wewnątrz włókna włosa. Środki nośne stabilizowania koloru na włosach zwiększenie odporności na spieranie i zwiększania jasności i intensywności zabarwienia.
EFEKT jestwynikiem doskonałej równowagi między podstawowych kondycjonowania i pigmentów o wysokiej jakości, które wykazują wysoki stopień czystości. Formuła wzbogacona o bardzo plastycznej Yogurtene i miodem, aby wszystkie składniki odżywcze potrzebne, aby ponownie włosa i uczynić włosy mocne, miękkie i piękne. Miód chroni również wrażliwą skórę podczas otwarcia migawki i zapewnia doskonałe nawilżenie.
Sposób użycia : , dokładnie wymieszać w misce niemetalicznych lub w shakerze poszanowaniu stosunku mieszania 1-2 (50 ml ton w ton + 100 ml roztworu substancji czynnej). Stosuje się do wyschnięcia, nieumyte włosy.
Czas instalacji 20-25 minut Zastosujpo kolor Należy Kolor /> okno : 60 ml tube .

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy