elenco Aziende - HOME PAGE -

DICOLOR
< DIKSON BACK

Ton na Tone - Hair - DIKSON


DICOLOR
bezpośrednie barwienie w 9 różnych kolorach
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 107853 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

DICOLOR
bezpośrednie barwienie w 9 różnych kolorach

kolory są zaprojektowane w celu zwiększenia bezpośredniego i tonizująco swoje naturalne włosy lub utrzymać i ożywić swój kolor włosów między dwoma kolorami. Dodać kolorowe pigmenty do włosów bez angażowania mechanizmów utleniania. Stopniowo zmniejszać się w sposób naturalny z każdym praniu. Po około dziesięciu odruchy szampon znikają nie pozostawiając odrost włosów i efekt powrotu do pierwotnego koloru. Idealne do pokrycia przez pierwsze siwe włosy do 30% - 40 %. Także idealny po przeszły zabiegi chemiczne, takie jak prostowanie i trwała. Dokładne odbicia ożywienia koloru bez przeciążania. Produkty barwienia bezpośredniego eliminuje żółknięcie szare lub białe włosy. Na rozjaśnionych włosach podkreślają odcienie. Gotowy do użycia, sągwarancją praktyczność : nie wymagają wstępnego mieszania. Nie zawierają amoniaku lub nadtlenku i dlaczego nie rozjaśnić naturalny bazę. Odbicia włosów farbowanych są zintensyfikowane, lśniący kolor utrzymuje. Włosy są przestrzegane, folie,tekstury jest jedwabiste, lśniące odcienie są dopracowane.

niuanse : 9 różnych odcieniach : jasny blond, blond, ciemny blond, brązowy, brąz DEEP czekolada, mahoń, miedź czerwony, INTENSE RED. Wybierz odcień, który najlepiej pasuje do koloru początku klienta, zgodnie z tabelą zastosowania.
Metoda użycia: , odpowiednie rękawice ochronne, wstrząsnąć butelką i zdjąć pokrywę. Po umyciu włosów, buforowane przy pomocy ręcznika aby usunąć nadmiar wody, stosuje DICOLOR bezpośrednio z butelki, DICOLOR rozpowszechniać równomiernie długości i końce. Czesanie, użyj pół butelki dla przeciętnego czupryną, korzystać całą butelkę na długie włosy. Zanurzyć dobry produkt do włosów, w celu zapewnienia dobrego rozkładu. Pod koniec czasu ekspozycji po prostu spłukać wodą nie będzie płynąć, aż jasne. Nie wolno dokonywać żadnych szampon. Czasy otwarcia migawki : naturalne włosy na 15 do 30 minut, w zależności od intensywności odbicia oraz poziomu pokrycia chcesz. Na kolorowym włosy od 5 do 15 minut, w zależności od intensywności odbicia chcesz. DICOLOR maska ​​na białym włosów siwych włosów nawet o 30 % - 40 %. Uruchom aplikację, gdzieodsetek ten jest wyższy wśród białych włosach i zacząć na resztę włosów.
okno :. , butelka 70 ml w pudełku 3 szt.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy